Podkategoria: Izolacje

Ocieplanie poddaszy pianką cennik

Ocieplanie poddaszy pianką ce »Dodano - 21.09.2018

Ocieplanie budynków pianą poliuretanową pozwala zaoszczędzić dużo pieniędzy, chociażby z kilku powodów. Po pierwsze ocieplony dom nie wychładza się tak łatwo, a po drugie obniżają się wydatki związane z koniecznością ogrzewania budynków. Podobnie rzecz ma się z budynkami przemysłowymi oraz gospodarczymi, przykładowo ha... zobacz szczegóły wpisu »

Materiały hydroizolacyjne

Materiały hydroizolacyjne »Dodano - 22.06.2020

Budowa domu jednorodzinnego to marzenie sporej ilości spośród nas. Kiedy mamy na toż niezbędne środki, a również i kupioną działkę bierzemy się za wyszukiwanie projektu. To pierwsza z najprzyjemniejszych chwil bowiem już w tym momencie spokojnie planować sobie jak dosłownie wszystko będzie wyglądało i w którym pomieszc... zobacz szczegóły wpisu »

Knauf Insulation - Materiały izolacyjne

Knauf Insulation - Materiały »Dodano - 23.02.2020

Knauf Insulation to producent z ponad 30-letnim doświadczeniem należący do rodzinnej firmy jaką jest Grupa Knauf, specjalizujący się w produkcji materiałów izolacyjnych takich jak wełna mineralna itp. Knauf Insulation tworzy zespół ponad 5000 pracowników w 35 krajach, natomiast wszystkie produkty powstają w 37 fabrykac... zobacz szczegóły wpisu »

Izolacje - nowa strona:

Adres strony (można dodawać także z https://):