Podkategoria: Podłogi

Drzwi białystok

Drzwi białystok »Dodano - 18.08.2020

Nasz ofert to sprzedaż i montaż drzwi i podłóg. Oferujemy również duży wybór mebli drewnianych, robionych na indywidualne zamówienie. W naszej firmie kupią Państwo także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne tylko renomowanych i sprawdzonych marek. U nas produkty są tylko najwyższej jakości a montaż jest wykonywane tylko przez... zobacz szczegóły wpisu »

DLH Global

DLH Global »Dodano - 26.01.2020

Firma DLH to jeden z największych dostawców drewna i produktów drewnopodobnych na całym świecie, posiadający 50 oddziałów w 25 krajach. Na polskim rynku firma działa od 1990 roku i od tej pory stworzyła sieć punktów sprzedaży w różnych miastach. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowany i profesjonalny zespół handlowc... zobacz szczegóły wpisu »

Tubądzin

Tubądzin »Dodano - 12.10.2018

Decydując się na płytki ceramiczne do domu wskazane jest zdecydować się na produkty przetestowanych i cenionych producentów. Taki jest właśnie firma Tubądzin, posiadająca w swojej propozycji takie marki jak Domino, Korzilius czy Arte. Szeroka oferta firmy Tubądzin spowoduje, że na pewno każdy znajdzie w niej coś dla si... zobacz szczegóły wpisu »

Posadzki epoksydowe

Posadzki epoksydowe »Dodano - 21.09.2018

Jesteśmy firmą, której funkcjonowanie zaczęło się w 1992 roku. Za sprawą temu mamy możliwość pochwalić się posiadaniem niemałego doświadczenia w zakresie produkcji żywic stosowanych w budownictwie i również infrastrukturze drogowej. Przy wykonywaniu naszych produktów stosujemy wyłącznie i również wyłącznie chemię pocho... zobacz szczegóły wpisu »

Specjalistyczne posadzki anhydrytowe kujawsko pomorskie

Specjalistyczne posadzki anhy »Dodano - 25.05.2019

Firma Anhydryt jest jedną z niewielu krajowych firm, które w swojej ofercie posiadają podłogi anhydrytowe. Podłogi tego typu są stosunkowo niedawnym tworem, wprawdzie przez cały czas generują jeszcze to większe zaciekawienie, przede wszystkim z powodu wielu zalet jakie mają. W szczególności trzeba wspomnieć, że posadzk... zobacz szczegóły wpisu »

Podłogi - nowa strona:

Adres strony (można dodawać także z https://):