Podkategoria: Sprzątanie

Odkurzacze centralne kalisz

Odkurzacze centralne kalisz »Dodano - 22.01.2020

Dom to przede wszystkim rodzina. Najistotniejsze są więzy łączące członków oraz ich silne podtrzymywanie. Bowiem można być spokrewnionym, lecz tak rzeczywiście nie posiadać ze sobą nic innego wspólnego. Każdy z rodziny powinien o siebie dbać nawzajem. Przy założeniu rodziny to właśnie podstawą są godziwe warunki życia.... zobacz szczegóły wpisu »

Impregnat do okien

Impregnat do okien »Dodano - 04.03.2019

Impregnaty do okien to produkty wykonane na bazie nanotechnologii, z którymi można się zapoznać oraz je nabyć na stronie www.invera.pl. Dzięki nim okna zostaną zabezpieczone na dłuższy czas. Powłoka hydrofobowa znajdująca się w impregnatach działa w takim sposób, że odpycha wodę i brud, sprawiając, że zabezpieczone pod... zobacz szczegóły wpisu »

Sprzątanie

Sprzątanie »Dodano - 20.01.2021

Przedsiębiorstwo porządkowa EZT S. A. zaprasza do współpracy. Wszystkim swoim klientom proponujemy najniższe ceny na rynku. Wystarczy wyłącznie, że do nas zadzwonicie, a my przygotujemy dla Was indywidualnie dopasowaną propozycję. Ochoczo pomagamy w utrzymaniu czystości w budynkach, jak również w oddali. Zatrudniamy wy... zobacz szczegóły wpisu »

Sprzątanie - nowa strona:

Adres strony (można dodawać także z https://):