Podkategoria: Angielski

Angielski Wieliszew - Angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych Wieliszew

Angielski Wieliszew - Angiels »Dodano - 30.10.2019

Angielski Wieliszew – skuteczna nauka na najwyższym poziomie. Konwersacje, matura, egzaminy, lekcje indywidualne, korepetycje - wszystkie poziomy. Przyjemnie mi Państwa powitać, jestem Magdalena Bołoz, dyplomowany nauczyciel angielskiego. Od lat specjalizuje się w oferowaniu wiedzy filologicznej, pracuję w Wieliszewie ... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski dla dorosłych Kraków - sprawdź

Angielski dla dorosłych Krakó »Dodano - 25.09.2018

Szkoła językowa Speaking English zachęca do skorzystania ze swojej propozycji. O ile chcecie dobrze nauczyć się angielskiego, to koniecznie musicie zaznajomić się z naszymi usługami. Nasi uczniowie są dla nas najważniejsi, w następstwie tego do każdego posiadamy indywidualne podejście. Oferujemy Wam naukę języka prakty... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalna szkoła angielskiego Rzeszów

Profesjonalna szkoła angielsk »Dodano - 31.10.2020

Przedsiębiorstwo Promar to najlepsze centrum edukacyjne, gdzie wszyscy zapewne nauczą się języka angielskiego. Znajomość języków obcych teraz to konieczność. Za sprawą tego można odnieść znaczny sukces w biznesie. O ile po mistrzowsku zdajecie sobie z tego sprawę, to musicie się zapisać} na kurs do naszej szkoły. Spółk... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski biznesowy Wrocław profesjonalnie

Angielski biznesowy Wrocław p »Dodano - 25.09.2018

Queen's School of English, oferuje bardzo wysoki standard nauki, odpowiednie a także indywidualne podejście do każdego z uczniów a także nauka w komfortowych warunkach. Język angielski prowadzony jest na bardzo różnorodnych poziomach, dzięki czemu każdy może wybrać ofertę, za sprawą której ekspresowo oraz skutecznie po... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski - nowa strona:

Adres strony (można dodawać także z https://):