Delta-CAD – druk 3D

Delta-CAD świadczy kompleksowe usługi projektowania i wytwarzania komponentów z różnych materiałów metodą druku przestrzennego. Drukujemy komponenty dla wielu różnych gałęzi przemysłu (m. in. przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego, maszynowego). Oferujemy fachowe wsparcie techniczne i porady na wszystkich etapach projektu. Możemy przygotować dla Ciebie bezpłatną wycenę na podstawie przesłanego modelu. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, co pozwala nam uzyskać profesjonalnie i bardzo precyzyjnie wykonane elementy trójwymiarowe. Ponadto oferujemy skanowanie 3D i usługi z zakresu inżynierii odwrotnej.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej firmy: https://delta-cad.com/

Oceń stronę

Ocena: 1.0/10 (1 głos)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Forbet zakłady bukmacherskie

Forbet zakłady bukmacherskie »Dodano - 25.09.2018

Sport jest niezmiernie istotny. Jest niemało jego pasjonatów. Można się nim interesować na sporą ilość sposobów. Wszystko zależy od osoby. Poszczególni bardzo silnie trenują, a drudzy są wspaniałymi kibicami. Istnieje mnóstwo drużyn oraz na pewno wielu miłośników sportu ma swoją ulubioną. Warto jest się orientować w św... zobacz szczegóły wpisu »

Transplantacja włosów Bielsko

Transplantacja włosów Bielsko »Dodano - 30.09.2018

Wartości mają być przede wszystkim priorytetem. Ludzie powinni w swoim postępowaniu zawsze mieć na uwadze, ażeby toż co robią było wartościowe. Do kluczowych wartości należą: prawda, dobro, piękno. Jest to tak zwana triada aksjologiczna. Acz dążenie chociażby do jednej z tych wartości nie jest łatwe. W wypadku piękna z... zobacz szczegóły wpisu »

Koszulki reklamowe

Koszulki reklamowe »Dodano - 21.09.2018

Co jest aktualnie dźwigną sukcesu w zarządzaniu firmy? Oczywiście bardzo ważne są nasze kwalifikacje, znajomość w branży, ale zupełnie nic nie uzyskamy jeżeli nie postawimy na odpowiednią promocję. Żeby firma prosperowała konieczni są kontrahenci. Nie można zamykać się też jedynie na tych wiernych odbiorców, bowiem nig... zobacz szczegóły wpisu »

Nowoczesne cynkowanie elektrolityczne

Nowoczesne cynkowanie elektro »Dodano - 28.01.2019

Galwet to przedsiębiorstwo prywatne, która para się całą dziedziną galwanotechniki. Zakres jej usług obejmuje głównie cynkowanie elektrolityczne, które polega na zabezpieczaniu i również konserwacji elementów metalowych. Dzięki utworzeniu na nich odpowiedniej bariery ochronnej stają się one odporne na negatywne działan... zobacz szczegóły wpisu »

Projekt gabinetu stomatologicznego

Projekt gabinetu stomatologic »Dodano - 09.05.2019

Profesjonalizm to nie jedynie wiedza, a jeszcze zdobyte doświadczenie, lecz również zapewnienie klientom jak najdoskonalszego komfortu. Jest toż tak faktycznie znaczące w dowolnej dziedzinie, tudzież już szczególnie w medycynie, a konkretniej w stomatologii. Niestety dentysta nie jest przyjemnie kojarzony przez większo... zobacz szczegóły wpisu »

Naprawa stron www

Naprawa stron www »Dodano - 23.10.2019

Dzisiaj technika zawładnęła dosłownie wszelką sferą życia społecznego. Nieustannie ludzie spośród niej czerpią i ze względu właśnie na jej popularność jest ona jakby niezauważalna. Z gwarancją korzystanie spośród niej ułatwia wykonywanie rozmaitych czynności jak np. uczenie się, jednakowoż pracowanie. Acz nie zawsze ws... zobacz szczegóły wpisu »

Gree Rotenso

Gree Rotenso »Dodano - 11.08.2020

Dowolnemu z nas powinno się dobrze żyć. To w jaki sposób funkcjonujemy toż w dużej mierze zależy od nas. Nasze działanie oraz decyzje rzutują nie tylko na teraźniejszość, lecz także na przyszłość. Najistotniejsze toż się nie poddawać, jeśli zjawią się trudności. Zawsze jest wszelkie wyjście spośród sytuacji. Owych rozw... zobacz szczegóły wpisu »

Domki na wynajem rewal

Domki na wynajem rewal »Dodano - 08.09.2020

Każdy spośród nas powinien umieć zadbać o siebie oraz swy komfort. Oczywistym jest, iż trzeba skupiać się na tym, aby być idealniejszym, natomiast jak się takim stać? Mianowicie na pewno potrzeba wypełniać własne obowiązki z dużym zaangażowaniem i starać się robić wszystko to co się zaplanowało. Aczkolwiek w życiu nie ... zobacz szczegóły wpisu »

Multiselect

Multiselect »Dodano - 22.12.2021

Rekrutacja to proces, który polega na na niniejszym, że spośród grona kandydatów wybiera się niniejszych najlepszych. W zależności od takiego, gdzie człowiek pragnie się dostać musi liczyć się z rozmaitym poziomem trudności. Bez najdrobniejszych wątpliwości to, aby dostać się do policji jest bardzo trudne. Zupełnie nic... zobacz szczegóły wpisu »

Warsztat samochodowy Szczecin

Warsztat samochodowy Szczecin »Dodano - 25.05.2022

Nasze pojazdy, niestety, co jakiś czas ulegają drobniejszym czy większym awarią. Iżby uniknąć niemiłego zaskoczenia, w formie awarii samochodu na środku drogi w trakcie trwania naszej podróży, dobrze jest dokonywać rutynowych przeglądów oraz wymieniać na czas zużyte części eksploatacyjne. Wyszukując w przeglądarce hasł... zobacz szczegóły wpisu »