Delta-CAD – druk 3D

Delta-CAD świadczy kompleksowe usługi projektowania i wytwarzania komponentów z różnych materiałów metodą druku przestrzennego. Drukujemy komponenty dla wielu różnych gałęzi przemysłu (m. in. przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego, maszynowego). Oferujemy fachowe wsparcie techniczne i porady na wszystkich etapach projektu. Możemy przygotować dla Ciebie bezpłatną wycenę na podstawie przesłanego modelu. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, co pozwala nam uzyskać profesjonalnie i bardzo precyzyjnie wykonane elementy trójwymiarowe. Ponadto oferujemy skanowanie 3D i usługi z zakresu inżynierii odwrotnej.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej firmy: https://delta-cad.com/

Oceń stronę

Ocena: 1.0/10 (1 głos)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Open Conexus - Studia w Australii

Open Conexus - Studia w Austr »Dodano - 08.10.2016

Open Conexus to zespół specjalistów z całego świata, którzy pomagają w realizacji marzenia jakim są studia w Australii. W zakres naszych usług wchodzi doradztwo edukacyjne, jak również pomoc w załatwianiu formalności, jak wizy do Australii. Wiemy również, że będzie Ci potrzebna praca w Australii, dlatego pomożemy Ci w ... zobacz szczegóły wpisu »

Forbet zakłady bukmacherskie

Forbet zakłady bukmacherskie »Dodano - 25.09.2018

Sport jest niezmiernie istotny. Jest niemało jego pasjonatów. Można się nim interesować na sporą ilość sposobów. Wszystko zależy od osoby. Poszczególni bardzo silnie trenują, a drudzy są wspaniałymi kibicami. Istnieje mnóstwo drużyn oraz na pewno wielu miłośników sportu ma swoją ulubioną. Warto jest się orientować w św... zobacz szczegóły wpisu »

Tablice reklamowe kraków

Tablice reklamowe kraków »Dodano - 30.09.2018

Prowadzenie swej działalności powszechnie wiążę się z wielością przedsięwzięć na różnych płaszczyznach. Oczywiście trzeba skupić się na owym, żeby nasze produkty, czy usługi były najodpowiedniejszej jakości. Jest to podstawa, aby otrzymać aprobatę klientów. Chociaż co z tegoż, jeżeli nic nie zrobimy w kierunku, ażeby n... zobacz szczegóły wpisu »

Auta zastępcze z OC

Auta zastępcze z OC »Dodano - 30.09.2018

Podróżowanie jest wyjątkowo ważne. Ludzie wtenczas mogą poznać wcześniej nieznane zakątki lub wrócić do miejsc, do których mają sentyment, bądź również bardzo dobre wspomnienia. Na pewno w takich sytuacjach potrzeba wybrać odpowiedni środek transportu. Bezsprzecznie można skorzystać z komunikacji publicznej, ale nie je... zobacz szczegóły wpisu »

Jaworski-schody.pl

Jaworski-schody.pl »Dodano - 12.03.2020

Z rzetelnością dom powinien być podporządkowany pod mieszkańców. Inaczej nigdy zapewne nie będzie on w pełni komfortowy. Najważniejsze jest to, by zadowalał on ludzi zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym. Bardzo ważną częścią są schody. Nie tylko łączą one parter z piętrem, czy piętra pomiędzy sobą, jedn... zobacz szczegóły wpisu »

Monitoring pojazdu gps

Monitoring pojazdu gps »Dodano - 30.03.2020

Innowacyjna technika poszła szczególnie do przodu. Ludzie często nie zdają sobie sprawy z owego jak wiele są w stanie osiągnąć dzięki innowacyjnym rozwiązaniom. Z pewnością prowadzenie działalności jest o mnóstwo łatwiejsze. Gdyż w wielu przypadkach nie trzeba być na miejscu, aby potrafić sprawdzić co dzieje się z prac... zobacz szczegóły wpisu »

Osuszanie murów

Osuszanie murów »Dodano - 11.05.2021

Nader niemiłym widokiem na wielu budynkach są rozsypujące się mury oraz odchodzący tynk. Jest to wywołane wilgocią gromadzącą się w murach a, niestety, sami tego osuszyć nie możemy. Konieczne są tutaj optymalne narzędzia i wypracowany sposób działania. Jedno i drugie posiada Professbud, spółka, której specjalizacją jes... zobacz szczegóły wpisu »

Hazard w polsce

Hazard w polsce »Dodano - 24.08.2021

Zanim rozpocznie się jakiekolwiek kroki to potrzeba się zapoznać spośród poszczególną dziedziną. To pomoże uchronić człowieka przed pewnymi konsekwencjami. Posiadając wiedzę na dany temat człowiek wie jak postępować. W dzisiejszych czasach niezastąpionym źródłem informacji jest bez najdrobniejszych wątpliwości net. Mie... zobacz szczegóły wpisu »

Roboty ziemne małopolska

Roboty ziemne małopolska »Dodano - 30.10.2021

Przedsiębiorstwo WAŚPOL proponuje dzierżawę maszyn budowlanych, a także ich serwisowanie oraz remont. Działamy na rynku od 30 lat a oprócz tego świadczymy nasze usługi na obszarze całego kraju. Do dyspozycji klientów oddane jest obok 40 maszyn budowlanych na dzierżawa. Wszystkie pojazdy są zupełnie sprawne a oprócz teg... zobacz szczegóły wpisu »

Agroturystyka krynica zdrój

Agroturystyka krynica zdrój »Dodano - 11.01.2022

Wyjeżdżając człowiek zapomina o szarej codzienności. Jest to takowe oderwanie się od monotonni życia. Warto to wykonywać jak najczęściej. Bowiem to sprawia radość oraz daje nowe możliwości. Przez wyjazdy można nie jedynie zwiedzić, ale także poznać wspaniałe osoby. Podróże sprawiają, iż człowiek jest bardziej otwarty o... zobacz szczegóły wpisu »