Podkategoria: Kursy i szkolenia

Szkolenie z obsługi Normy PRO

Szkolenie z obsługi Normy PRO »Dodano - 30.09.2018

Kosztorysantów, którzy chcieliby udoskonalić swoje umiejętności procy w programach Norma PRO, Norma STANDARD czy Norma EXPERT zapraszamy do zapoznania się z ofertą na organizowane przez nasz ośrodek kursy. Nasze szkolenia prowadzone są prze doświadczonych trenerów posiadających umiejętności z zakresu kosztorysowania or... zobacz szczegóły wpisu »

Osk częstochowa

Osk częstochowa »Dodano - 21.09.2018

Obecnie mamy do dyspozycji niezwykle dużo udogodnień, lecz sporo z nich wymaga wcześniejszej nauki. Tak z pewnością dzieje się w wypadku motoryzacji. Na pewno jeżdżenie własnym autem jest o mnóstwo bardziej wygodne niż przemieszczanie się publicznymi środkami transportu. W niniejszej drugiej sprawie musimy liczyć się z... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs excel

Kurs excel »Dodano - 11.12.2018

W życiu należy wymagać, lecz przede wszystkim od siebie, zaś potem dopiero od kolejnych. Przedtem trzeba coś dać z siebie. Bez najmniejszych wątpliwości nie jest toż sprawa łatwa. Zwłaszcza jest to istotne w szukaniu pracy o której zawsze się marzyło. Zdecydowanie dzisiaj firmy stawiają ogromne wymagania, lecz należało... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego

Szkolenia dla nauczycieli jęz »Dodano - 30.10.2021

Edukacja jest bardzo ważna. Można zacząć się uczyć w każdym wieku. Wprawdzie potocznie uznaje się, że najwięcej uczą się najmłodsi. Czy chociaż de facto tak jest? Nauka towarzyszy każdemu z nas. Szkoła może być kontynuowana na różnym etapie życia. Szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego mogą być kompleksowe i daw... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres strony (można dodawać także z https://):