Melex łeba

Firma Meleksik zajmuje się transportem osób w Łebie -pięknym nadmorskim mieście. Oferujemy przewóz osób, ale jednocześnie niesamowitą przygodę, z jakiej będą się cieszyć nie jedynie dzieci! Nasze pojazdy Meleks Łeba mogą równocześnie zabrać choćby 17 osób. Proponujemy wesołą przejażdżkę pomiędzy innymi na ruchome wydmy, do portu jachtowego oraz do portu jachtowego. Także transport spośród dworca nie jest dla nas kłopotem. Meleksy poruszają się za pomocą energii elektrycznej, dbamy więc o środowisko oraz uszy klientów - przejazdy z nami są niezmiernie ciche. Nie musisz rezygnować ze zwiedzania ze swoim zwierzakiem, kursy meleksem są bezpłatne dla pupili. Co robić jeśli pada deszcz w czasie wakacji? Zdać się na meleksowych kierowców, którzy zaprezentują każdemu najciekawsze zakątki w Łebie.

Oceń stronę

Ocena: 2.5/10 (2 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Betonowy stół do gry w szachy

Betonowy stół do gry w szachy »Dodano - 30.09.2016

Jeszcze kilka lat temu, ławki betonowe można było spotkać jedynie w nielicznych parkach. Obecnie stają się coraz bardziej powszechne i coraz częściej można zauważyć je, na przykład w przygodowych ogródkach. Cieszą się one wielki zainteresowaniem, ze względu na własną budowę. Powoduje ona, że niewątpliwie takie ławki, s... zobacz szczegóły wpisu »

Darmowy katalog stron

Darmowy katalog stron »Dodano - 29.03.2017

Zareklamowanie swego biznesu dzisiaj żąda od businessmanów zdecydowanie większych nakładów inwencji i pomyślunku aniżeli jeszcze tylko kilka lat temu. Teraz, w dobie wszechobecnego internetu i jeszcze bardziej wszechobecnego konsumenckiego negatywnego nastawienia pełnego krytycyzmu, zdecydowanie się na reklamę w starej... zobacz szczegóły wpisu »

Powertechsc.pl chropowatościomierze

Powertechsc.pl chropowatościo »Dodano - 04.10.2018

O ile chcesz zakupić narzędzia, za sprawą którym Twój biznes wreszcie nabierze rozpędu, powinieneś zadzierzgnąć współpracę z naszą firmą PowerTech S. C. Co jesteśmy w stanie Ci zaoferować? Zwłaszcza maszyny wytrzymałościowe, magnetyczne a także pneumatyczne. Nasza oferta nie ogranicza się jednak jedynie do tych klasycz... zobacz szczegóły wpisu »

Pojazd elektryczny

Pojazd elektryczny »Dodano - 21.09.2018

Nasze pojazdy elektryczne to cudowna propozycja dla wszystkich tych osób, które szukają idealnego kompromisu pomiędzy wysoką jakością wykonania, wspaniałym designem a oprócz tego niską ceną. Potrafimy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy ciągle zachwalają dostarczane przez nas akumulatory do melexa a op... zobacz szczegóły wpisu »

Enveloppes a bulles brunes

Enveloppes a bulles brunes »Dodano - 15.06.2020

Utrzymywanie spośród kimś kontaktu świadczy przede wszystkim o tymże, iż zależy nam na danej osobie, albo osobach. Onegdaj ciężej było spośród kimś się kontaktować. Albowiem nie było aż tak mnóstwo możliwości. Obecnie technologia zatarła wszelkie granice związane z przestrzenią. Acz oprócz owego tradycyjne formy jak ko... zobacz szczegóły wpisu »

Prywatny detektyw Warszawa opinie

Prywatny detektyw Warszawa op »Dodano - 29.09.2020

Mówi się, iż ''w miłości i na wojnie wszelkie chwyty dozwolone''. Po części jest to prawda, lecz nie znaczy to, iż można kimś manipulować. Trzeba być uczciwym. Albowiem nic trwałego absolutnie nikomu nie udało się postawić na oszustwie. Ludzie niejednokrotnie nie zdają sobie sprawy jak duże konsekwencje będą posiadały ... zobacz szczegóły wpisu »

Paczki dla pracowników

Paczki dla pracowników »Dodano - 15.10.2020

Prowadzenie swojej firmy spośród całą gwarancją nie jest czymś łatwym. Oczywiście na takim można uczynić jak najogromniejszy majątek, ale również jest wielkie ryzyko. Dlatego też mnóstwo osób obawia się podjąć próby powiązanej z założeniem działalności. Jednak skoro ma się dobry pomysł, a dodatkowo zna się przynajmniej... zobacz szczegóły wpisu »

Łóżka do sypialni

Łóżka do sypialni »Dodano - 09.09.2021

Miłość nie jest zaledwie uczuciem. Z całkowitą pewnością to przede wszystkim rozsądna decyzja. Człowiek decydując się na bycie z kimś bierze za niego odpowiedzialność oraz zdaje sobie sprawę z takiego, iż od owej pory wszystko będzie już wspólne. Na pewno bardzo istotne jest to, żeby podejmować decyzje razem. Fundament... zobacz szczegóły wpisu »

Pierwsze Miejsce

Pierwsze Miejsce »Dodano - 15.10.2021

Spośród całą pewnością prowadzenie swojej działalności nie należy do czegoś prostego. W tym przypadku tak rzeczywiście trzeba liczyć się ze wszystkim. Albowiem na rynku non stop są jakieś zmiany. Jest on przede wszystkim otwarty dla wszelkich inicjatyw. Tak właściwie każdy kto ma dobry pomysł oraz tak zwaną ''smykałkę ... zobacz szczegóły wpisu »

Otulacz do fotelika

Otulacz do fotelika »Dodano - 27.04.2022

Jeżeli pojawia się dziecię to wówczas zmienia się dosłownie wszystko. Mówi się potocznie, iż ''świat stanął do góry nogami''. Od takiego czasu przemieniają się priorytety. Każdy rodzic pragnie dla swojej pociechy wszystkiego, co najdoskonalsze i dlatego spych swoje potrzeby na odleglejszy plan. Najistotniejsze jest poś... zobacz szczegóły wpisu »