Park śląski

Nie da się zatrzymać, albo cofnąć czasu. Jest tu oraz dziś. Oznacza to, iż potrzeba korzystać spośród chwili. Mówi się, że ''nie ma czasu do stracenia''. Jeżeli coś minie to w żaden sposób nie można do tego powrócić, iżby coś odmienić. Dzięki fotografii możliwe jest uchwycenie czegoś, co za pewien czas ulegnie zmianie. Dotyczy to nie jedynie ludzi, ale także natury. Ona wespół spośród mijającym czasem wygląda odmiennie. W szczególności Park Śląski zdjęcia to miejsce zasługujące na uwagę. Odmiennie to Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku im. gen. Jerzego Ziętka (WPKiW). Znajduje się w Chorzowie i zajmuje 535 ha. Należy do jednych spośród największych położonych w Europie. Kolejna jego nazwa to zielone płuca Górnego Śląska. To miejsce daje każdemu sporo szans na wyjątkowe spędzenie czasu. Imponuje przede wszystkim swoim krajobrazem. Mogą go Państwo podziwiać wchodząc tutaj: parkslaski. blogspot. com. Zdjęcia wykonał miłośnik Parku Śląskiego określający się jako ''Zwykły szary obywatel''. Oddał go z różnych perspektyw o dowolnej porze roku.

Oceń stronę

Ocena: 5.5/10 (2 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Fotograf siedlce

Fotograf siedlce »Dodano - 05.12.2017

Ważne momenty w życiu nie zdarzają się wielekroć plus dlatego powinniśmy cieszyć każdą taką najdrobniejszą chwilą. Bez wątpienia ślub jest niezwykle ważny i zmienia nasze dotychczasowe życie. W tym przypadku jest to początkowy etap założenia na poważnie rodziny. Jakkolwiek same przygotowania do ślubu i wesela wymagają ... zobacz szczegóły wpisu »

Zabezpieczenie konta przed komornikiem

Zabezpieczenie konta przed ko »Dodano - 17.10.2018

Każdy z nas tak faktycznie może się uchronić przed niespodziewanymi przypadkami. Na pewno przed każdym działaniem warto rozważyć co może pójść nie tak tudzież jakoś się przed tymże ustrzec. Pochopne podejmowanie decyzji jest z całą pewnością niewskazane. Gdyż skutki mogą wyrazić katastrofalne. Jest owo zwłaszcza istotn... zobacz szczegóły wpisu »

Usuwanie zapachów Warszawa

Usuwanie zapachów Warszawa »Dodano - 18.10.2018

Zdrowie jest wartością której nie da się kupić za żadne pieniądze. Niestety niezwykle nierzadko ludzie o owym zapominają oraz sądzą, że nic tak rzeczywiście im nie zagraża. Otóż potrzeba zaznaczyć, że bakterie rozprzestrzeniają się oraz często czuć niemiły zapach. Z rzetelnością trzeba go jak najszybciej wyeliminować. ... zobacz szczegóły wpisu »

Oprogramowanie dla firm i biur rachunkowych

Oprogramowanie dla firm i biu »Dodano - 24.10.2019

Współczesny rynek jest dostępny na wszelkiego rodzaju pomysły. Otóż każdy może bez problemu spróbować swoich sił w biznesie. Poza tymże powstają jeszcze to nowsze udoskonalenia dla wszelkiego rodzaju firmy. Mają one przede wszystkim za zadanie usprawnić działania wewnątrz działalności. Na pewno oprogramowanie dla firm ... zobacz szczegóły wpisu »

Fotowoltaika pomorskie

Fotowoltaika pomorskie »Dodano - 06.02.2020

Człowiek z rzetelnością jest istotą najmądrzejszą na ziemi. Zwierzęta nie są w stanie dorównać intelektowi który ma człowiek. Są one jakby jemu poddane. Dzieje się tak jednocześnie z zielenią, Niestety działania ludzi nie zawsze wpływały i wpływają na środowisko przyrodnicze. W rezultacie doszło do dużej ilości zniszcz... zobacz szczegóły wpisu »

Naprawa Face id

Naprawa Face id »Dodano - 20.10.2021

Tylko rozumowe podejście pozwoli nam zabezpieczyć się przed kłopotami. Człowiek który kieruje się w życiu rozumem jest konsekwentny i potrafi w właściwy sposób analizować dane sytuacje. Ową sztukę tak właściwie nabywa się spośród czasem. Żadna teoretyczna wiedza nie będzie odpowiednia bez doświadczenia. Jest ono wartoś... zobacz szczegóły wpisu »

Akumulator samochodowy

Akumulator samochodowy »Dodano - 14.01.2022

Teraz człowiek ma całe mnóstwo udogodnień. Najważniejsze jest niniejsze, iżby potrafić z nich czerpać właściwie. Niewątpliwie nadzwyczaj dużo komfortu zapewnia ludziom bardzo dobrze rozwinięty transport. Poza tym taka dziedzina non stop staje się coraz to lepsza. Jest ona związana spośród motoryzacją, która na rynek ni... zobacz szczegóły wpisu »

Koszulki religijne

Koszulki religijne »Dodano - 25.08.2022

Wiara jest najważniejszą częścią życia. Można stwierdzić, iż daje nam cele, kształtuje nas, sprawia, iż mamy system wartości wedle jakiego należałoby żyć. W Polsce religią górującą jest chrześcijaństwo. Tutaj najistotniejszą sprawą jest miłosierdzie. Wszelaki człowiek zasługuje na drugą szansę. Acz najtrudniejsze jest ... zobacz szczegóły wpisu »

Gdansk lotnisko

Gdansk lotnisko »Dodano - 05.09.2022

Podróżowanie jest istotną częścią życia wszelkiego człowieka. Bez niego nie ma najmniejszej mowy o niniejszym, aby poznawać świat. Jest on szczególnie różnorodny. Potrzeba tylko do niego wyjść. Na pewno wymaga to pewnego wysiłku, jaki polega na opuszczeniu strefy komfortu. Znaczy to, iż wychodzimy z tego, co jest nam o... zobacz szczegóły wpisu »

Tynkowanie maszynowe łódź

Tynkowanie maszynowe łódź »Dodano - 10.02.2023

Wszelaka dziedzina jest w pewnym celu. Przynosi ona różnorodne korzyści. Oczywiście jeszcze można coś negatywnie wykorzystywać. Natenczas potrzeba liczyć się z niniejszym, iż konsekwencje mogą być opłakane. Warto postępować zgodnie spośród zasadami moralnymi oraz prawnymi. Poniekąd skoro się straci coś to natenczas pos... zobacz szczegóły wpisu »