Szkoła psychotroniki

Człowieczy umysł tak właściwie nie pozostał jeszcze do końca zbadany. Oznacza niniejsze, że może posiadać on takie możliwości których nie spodziewa się cała społeczeństwo. Jest multum dziedzin naukowych mający bezpośredni związek z niniejszym, co dzieje się w mózgu. Ich fundamentalnym celem jest kontrola. Nową, lecz fascynującą sferą jest psychotronika będąca ''córką'' parapsychologii. Jest to interdyscyplinarne badanie dotyczące wzajemnych oddziaływań, zaś ponadto energetycznych związków zachodzących nie tylko między organizmami, ale jednocześnie ich środowiskiem zewnętrznym i wewnętrznym. Należałoby pójść na studia o kierunku psychotronika. Są tam ciekawe zajęcia jak np. Mowa ciała, Hipnoza, Symbolika, Widzenie aury, Psychografologia itd. Skądinąd organizowane są liczne warsztaty oraz kursy połączone z psychotroniką. To wszystko znajdą Państwo na: psychotronika. szkola. pl.

Oceń stronę

Ocena: 1.0/10 (1 głos)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Bus gdansk

Bus gdansk »Dodano - 05.01.2018

Komfort to coś na co każdy zasługuje. Zwłaszcza jeśli chodzi o podróże. Dlatego nie warto jest narażać siebie na niedogodności. Mnóstwo osób marzy o tym, aby gdzieś wyjechać, choćby na krótki czas oraz kiedy jest szansa zrealizowania tegoż to wszystko może zepsuć tak właściwie niewłaściwi środek transportu. Wobec tego ... zobacz szczegóły wpisu »

Szamba betonowe Rybnik

Szamba betonowe Rybnik »Dodano - 30.09.2018

Wiele usług plus produktów spełnia wyjątkowo znaczącą rolę. Na pewno dzisiejszy targ jest zdecydowanie bogatszy nawet od tego, jaki był raptem 10 lat temu. Ewidentnie z biegiem czasu wszystko się zmieniło, zaś także zaistniały nowe sfery. Oznacza to, że panuje nieustanny postęp, tudzież społeczeństwo jest wartościowsze... zobacz szczegóły wpisu »

Wideofilmowanie gorlice nowy sącz

Wideofilmowanie gorlice nowy »Dodano - 25.09.2018

Pamiątki z ważnych wydarzeń są niezwykle ważne. Dzięki nim można zatrzymać wspomnienie na dalekie lata. Na pewno trzeba o to zadbać, gdy przygotowujemy ślub tudzież wesele. Owy dzień jest tak rzeczywiście jednym z najistotniejszych dni w życiu. Zatem musi być wówczas wszystko perfekcyjnie. Bez kwestionowania nie może b... zobacz szczegóły wpisu »

Zawieszki na alkohol

Zawieszki na alkohol »Dodano - 12.10.2018

Dużo par, które zaczynają szukać zaproszenia ślubne nie rozumieją na czym się skupić. Po pierwsze warto wziąć pod rozwagę to, czy będziemy zamawiali także zawieszki na butelki i winietki. Jeśli tak, to od razu winniśmy oglądać jedynie takie propozycje, w których możemy zakupić dosłownie cały zestaw. Zapewniamy, iż będz... zobacz szczegóły wpisu »

Programy do pobrania

Programy do pobrania »Dodano - 21.07.2020

Istnieje wiele metod na spędzanie wolnego czasu. Niektórzy preferują robić toż w sposób aktywny, na przykład uprawiając sport, a inni po prostu relaksują się w czasie czytania książki lub marszu z psem. Często jeszcze wolny czas spędzamy w towarzystwie innych, wychodząc do kina, do restauracji lub na kawusię. Ulubionym... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografia ciążowa wrocław

Fotografia ciążowa wrocław »Dodano - 29.09.2020

Zupełnie nikt spośród nas nie jest znakomity. Znaczy to, iż musi nad sobą pracować pod bardzo wieloma względami. Ludzie często nie zdają sobie z takiego sprawy, iż nie jest łatwo stawać się lepszym. Niemniej jeżeli człowiekowi na czymś zależy to jest w stanie ''góry przenosić''. Wiadomym jest, że wychowywanie dziecka n... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia Kraków

Psychoterapia Kraków »Dodano - 09.10.2020

Człowiek to złożoność duszy oraz ciała. Najważniejsze owo, żeby odnaleźć odpowiedni balans. Niestety nie jest łatwo uzyskać stan który dostarczyłby nam spokój. Gdyż człowiek nie żyje sam, tudzież to znaczy, iż wpływ na samopoczucie oraz ogólne działanie posiadają w znaczącym poziomie inni. Bezsprzecznie jedni lepiej so... zobacz szczegóły wpisu »

Nauka jazdy

Nauka jazdy »Dodano - 10.11.2020

Transport jest obecnie dziedziną bardzo rozbudowaną. Mamy do dyspozycji coraz więcej pojazdów, dróg, stacji benzynowych, miejsc parkingowych etc. Służy on nie jedynie do przewozu osób, lecz także plus towaru. Przyczynił się on do rozwoju sporej ilości innych sfer jak na przykład handel, podróżowanie itd. Chociaż, by po... zobacz szczegóły wpisu »

Leczenie uzależnień

Leczenie uzależnień »Dodano - 17.09.2021

Zdrowie jest wartością najistotniejszą. Bowiem to dzięki niemu człowiek nie ma żadnych ograniczeń. Skoro podupadamy na zdrowiu to wtenczas nasza wolność pozostaje ograniczona. Ponadto występuje ból, czy dyskomfort. Acz stan zdrowotny odnosi się nie jedynie to aspektów fizycznych, lecz jeszcze psychicznych. Jedni radzą ... zobacz szczegóły wpisu »

Scandinavian Cruises

Scandinavian Cruises »Dodano - 13.06.2022

W nowoczesnym globie dosłownie każdy z nas stoi przed ciągiem opcji. Jedyne, co należy wykonać to po nie chwycić. Oczywiście nikt nie mówił, że będzie prosto to zrobić. Skoro wymaga to wyjścia z pewnej strefy komfortu, natomiast nie każdy jest w stanie to zrobić. Niemniej jedynie w takowy sposób można dowiedzieć się co... zobacz szczegóły wpisu »