Podkategoria: Usługi porządkowe

Utylizacja odpadów

Utylizacja odpadów »Dodano - 21.09.2018

Zakład usług komunalnych Hak to przedsiębiorstwo z długim doświadczeniem obejmującym w szczególności odbiór odpadów niebezpiecznych. W propozycji firmy jest także selektywna zbiórka odpadów komunalnych która jest od niedawna konieczna dla wszystkich podmiotów zarówno fizycznych jak i również prawnych. Pośród cech wyróż... zobacz szczegóły wpisu »

Stanbest - usługi mycia i sprzątania w Rzeszowie

Stanbest - usługi mycia i spr »Dodano - 30.09.2018

Jesteśmy firmą sprzątającą z wieloletnim stażem. Działamy w Rzeszowie (główna siedziba) i w innych miastach południowo-wschodniej Polski. Nasze usługi obejmują kompleksowe mycie, sprzątanie i czyszczenie obiektów i pomieszczeń. Podejmujemy się sprzątania takich budynków jak kina, restauracje, stacje paliw, silosy itp. ... zobacz szczegóły wpisu »

Firma sprzątająca w Lublinie

Firma sprzątająca w Lublinie »Dodano - 21.10.2018

Prowadzimy działalność gospodarczą - firmę sprzątającą w Lublinie. Nasze punkty obsługi znajdują się również w Rzeszowie, Nowym Sączu, Stalowej Woli i Dębicy. W branży sprzątającej posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie. Wykonujemy usługi kompleksowego mycia, sprzątania i czyszczenia rozmaitych obiektów. Podejmujemy ... zobacz szczegóły wpisu »

Dezynfekcja pomieszczeń GoVir

Dezynfekcja pomieszczeń GoVir »Dodano - 08.05.2020

Dezynfekcja pomieszczeń przez zamgławanie Govir jest liderem w branży w zakresie wykluczania zagrożeń biologicznych, w tym dezynfekcji pomieszczeń zagrożonych koronawirusem. Uzyskane przez nas certyfikaty najlepiej uwidoczniają najwyższą jakość naszych usług oraz to, że jako grupa zawodowców w najwyższym stopniu skutec... zobacz szczegóły wpisu »

Fumigacja zboża

Fumigacja zboża »Dodano - 04.05.2021

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, do tego stopnia osób ma spory problem z pozbyciem się szkodników, dlatego też powstała nasza firma, aby ułatwić Państwu to zagadnienie. Naszą specjalnością jest deratyzacja i kompleksowa dezynfekcja. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. ... zobacz szczegóły wpisu »

Usługi porządkowe - nowa strona:

Adres strony (można dodawać także z https://):