Podkategoria: Książki

Sprawdziany klasa 6

Sprawdziany klasa 6 »Dodano - 17.09.2018

Pewnie jeszcze nie wpadłeś w pełen wir nauki po wakacyjnym odpoczynku. Jednak ten czas już nadchodzi, wrzesień to ciężki miesiąc dla uczniów. Nie potrafią przyzwyczaić się na nowo do klasa 4 sprawdziany czy klasa 5. Im wyżej tym trudniej. Nie mogą wyrobić w sobie nawyku codziennej nauki które jest teraz bardzo istotna.... zobacz szczegóły wpisu »

E-religijne.pl - katolicki sklep religijna księgarnia

E-religijne.pl - katolicki sk »Dodano - 12.07.2018

Modlitwa jest kluczem do nieba. W księgarni E-religijne. pl znajdziesz wiele pomocnych artykułów do zgłębiana wiary, barwę ikony które zachwycają wykonaniem, misternie wykonane różańce czy krzyże. W sklepie spotkasz również pomoce nauki szkolnej - podręczniki katechizmy do religii, artykuły sakralne, atrakcyjne bibelot... zobacz szczegóły wpisu »

Księgarnia szkolna

Księgarnia szkolna »Dodano - 16.12.2020

Księgarnia szkolna Papirus prowadzi sprzedaż stacjonarną i internetową. W ofercie posiada najnowsze pozycje wydawnicze, zabawki, gry planszowe oraz mnóstwo kolorowych książeczek dla dzieci. Oprócz tego w księgarni szkolnej bez problemu skompletujemy całą wyprawkę dla ucznia, a także znajdziemy świetne pomysły na prezen... zobacz szczegóły wpisu »

Książki - nowa strona:

Adres strony (można dodawać także z https://):