Kategoria: Technika

Technika - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Urządzenia do czyszczenia suchym lodem

Urządzenia do czyszczenia suc »Dodano - 28.09.2022

Jesteśmy przedstawicielem firmy Asco, producenta maszyn do czyszczenia i produkcji suchego lodu. Posiadamy w swojej ofercie doskonałe urządzenia do czyszczenia przemysłowego suchym lodem, które doskonale sprawdzają się w przemyśle chemicznych, przetwórczym i odlewniczym. Maszyny do czyszczenia strumieniowego wykorzystu... zobacz szczegóły wpisu »

Wynajem Manitou Wrocław

Wynajem Manitou Wrocław »Dodano - 30.06.2021

Jesteśmy rzetelną firmą, która, zajmujemy się profesjonalnie wynajmem maszyn Manitou. nJeśli decyduje się na skorzystanie z usług wypożyczalni sprzętu budowlanego może liczyć na profesjonalny serwis maszyn Manitou. Zamawiając maszyny Manitou w wyspecjalizowanej firmie, zaoszczędzisz sobie kosztów zakupu, konserwacji, d... zobacz szczegóły wpisu »

Transformatory impulsowe

Transformatory impulsowe »Dodano - 27.03.2021

Firma Telzam istnieje na rynku od prawie 30 lat. Niezmiennie proponuje doskonałe elementy indukcyjne, które dopasowuje do oczekiwań swoich klientów, W ofercie można wyszukać korpusy, rdzenie, cewki i również dławiki, anteny DCF oraz transformatory. Telzam jako wytwórca transformatorów ma możliwość dopasowania ich do in... zobacz szczegóły wpisu »

Naprawa silników hydraulicznych

Naprawa silników hydrauliczny »Dodano - 06.02.2021

Hydrom jest firmą zajmującym się kompleksową naprawą i serwisem silników hydraulicznych. Wieloletnie doświadczenie a także zawód fachowców pozwala na sprawne a oprócz tego szybkie wykonanie potrzebnych napraw, albo prac serwisowych. Silniki hydrauliczne, pomimo swojej nieskomplikowanej budowy, wymagają naprawy przez do... zobacz szczegóły wpisu »

Konkret Klimatyzacja Kraków - Montaż klimatyzacji

Konkret Klimatyzacja Kraków - »Dodano - 07.12.2020

Skorzystaj z bogatej oferty i olbrzymiego doświadczenia. Zleć nam montaż, przegląd, serwis klimatyzacji. Zadzwoń lub przyjdź. Nie czekaj do wakacji i do upalnego lata. Skorzystaj z naszej ogromnej wiedzy na temat dostępnych na rynku klimatyzatorów. Wiemy, które są warte swojej ceny, a które lepiej omiajać z daleka. Jes... zobacz szczegóły wpisu »

Komory wędzarnicze

Komory wędzarnicze »Dodano - 27.11.2020

Komory wędzarnicze, dojrzewalnicze, intensywnego schładzania i również fermentacyjne, nastrzykiwarki, pakowaczki, klipsownice i inne istotne mniejsze elementy jak klipsy, pętle, etykiety składają się na żmudny i również wymagający bieg produkcji w przemyśle spożywczym w tym a w szczególności mięsnym a oprócz tego wędli... zobacz szczegóły wpisu »

Plotery frezujące CNC Sławomir Wieczorek

Plotery frezujące CNC Sławomi »Dodano - 31.07.2020

Przedsiębiorstwo istnieje od 2001 r. Obecnie prowadzi działalność w zakresie budowy obrabiarek oraz proponuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoich maszyn. Dodatkowo dokonuje wymiany systemów sterowania w urządzeniach innych producentów. Specjalistyczne maszyny wytwarzane są na indywidualne zamówienie, a w bardziej... zobacz szczegóły wpisu »

Suchy lód do czyszczenia

Suchy lód do czyszczenia »Dodano - 19.07.2020

Firma Dry Ice Zone będąc dystrybutorem maszyn firmy Asco posiadamy w swojej ofercie maszyny do czyszczenia suchym lodem oraz produkcji granulatu, bloków oraz płatów. Maszyny do czyszczenia suchym lodem pogrupowane są według specyfikacji technicznej i ich możliwości. Będąc przedstawicielem maszyn na Polskę, organizujemy... zobacz szczegóły wpisu »

Naprawa telefonów Warszawa na medicphone.pl

Naprawa telefonów Warszawa na »Dodano - 25.05.2020

MedicPhone z gigantyczną przyjemnością zaprasza wszystkich mieszkańców Warszawy i nie tylko do kontaktu, o ile jest Wam potrzebny serwis telefonów bądź smartfonów. Zatrudniamy jedynie najlepszych fachowców z właściwą wiedzą, którzy naprawdę znają się na naprawie przeróżnych usterek z którymi boryka się sporo nowoczesny... zobacz szczegóły wpisu »

Https://mini-komputery.pl/

Https://mini-komputery.pl/ »Dodano - 02.04.2020

Technologia osiągnęła gigantycznej rewolucji. Starczy spojrzeć na dzisiejszy rynek. Pełny jest on najróżniejszego rodzaju działalności. Świat biznesu najwięcej korzysta z techniki plus nawet się na niej opiera. Jak niezwykle znaczące jest toż, iżby potrafić i chcieć czerpać spośród tego? Otóż jeżeli chce się przetrwać ... zobacz szczegóły wpisu »

Artec eva

Artec eva »Dodano - 17.12.2019

Dzisiejszy świat opiera się przede wszystkim na technice, To dzięki jej zasobom żyje się znacznie łatwiej, tudzież wszelka praca nie jest już tak bardzo skomplikowana. Warto spośród tego korzystać. Z rzetelnością to co daje nam komputeryzacja pozwala na dokładne tworzenie plus przechowywanie danych. Bez najwęższych wąt... zobacz szczegóły wpisu »

Technika - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: