Gabinet stomatologiczny

Najstarszym faktem dotyczącym leczenia stomatologicznego jest liczący 14 tys. lat szkielet młodego mężczyzny we włoskich Dolomitach, kiedy na zębie trzonowym był ogromny ubytek. Na nim są ślady wydrapywania zmian próchniczych. Również inne historyczne znalezisko archeologiczne to w Mehrgarh w Pakistanie sprzed 9–7, 5 tys. lat, gdzie znaleziono czaszki z zębami opracowania ubytku próchnicowego, natomiast także jego wypełnienia. Teraz stomatologia jest bardzo zaawansowana. Jest działem medycyny, który zajmuje się funkcjonowaniem, a dodatkowo patologiami oraz leczeniem zębów, języka, przyzębia, błony śluzowej itp. Obszar jest niezwykle wielki. Zalecamy Państwu udać się do profesjonalnego miejsca jakim jest gabinet stomatologiczny Stomatologia Radecka Sp. z o. o., gdzie liczy się przede wszystkim pacjent. Specjaliści dbają o to, aby zapewnić profesjonalną opiekę pełną troski. Każdy kto się zgłosi może liczyć na indywidualne podejście oraz życzliwość. Szerzej z ofertą zapoznają się Państwo na witrynie internetowej: stomatologia-radecka. pl.

Oceń stronę

Ocena: 1.0/10 (1 głos)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Pantomogram warszawa

Pantomogram warszawa »Dodano - 12.10.2018

Dla nas ważni są ludzie, dlatego nasi lekarze stają się być otwarci, przyjaźnie nastawieni do pacjentów, doświadczeni i wykształceni. Jednak nie tylko to tworzy klinikę z prawdziwego zdarzenia. Wyjątkowych lekarzy powinien dopełniać najwyższej jakości sprzęt, między innymi pantomogram Warszawa, dzięki któremu możliwa j... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia stomatologiczne

Szkolenia stomatologiczne »Dodano - 17.09.2018

Choć stowarzyszenie Implant Masters Poland zrzesza najlepszych specjalistów - lekarzy implantologów, którzy jako pierwsi w Polsce ukończyli studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie J. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem, członkowie IMP nie osiadają na laurach. Nieustannie szkolimy s... zobacz szczegóły wpisu »

Implantolodzy szczecin

Implantolodzy szczecin »Dodano - 21.09.2018

Pacjenci, którzy do nas przychodzą, borykają się z różnymi problemami. Częstą dolegliwością są braki zębowe. Wówczas proponujemy implanty zębów, dzięki którym takie osoby odzyskają radość i komfort życia. Czym w jest implant? Tak nazywamy tytanową śrubę, którą implantolodzy Szczecin umieszczają w kości - jest to ta nie... zobacz szczegóły wpisu »

Saw-dental.pl - gabinet stomatologiczny Gliwice

Saw-dental.pl - gabinet stoma »Dodano - 30.09.2018

Z odwiedzeniem stomatologa nigdy nie należy czekać, warto systematycznie zapisywać się na wizyty kontrolne. Stomatolog Gliwice dokona przeglądu całej jamy ustnej. Pozwoli to na znalezienie dopiero tworzących się ubytków i ich niezwłoczne zaleczenie. Nie czekaj, jak najszybciej odwiedź gabinet stomatologiczny Gliwice. J... zobacz szczegóły wpisu »

Ginekolog Warszawa

Ginekolog Warszawa »Dodano - 12.06.2019

Odwiedzenie ginekologa to dla wielu pań mało komfortowe i zwykle bardzo nerwowe wydarzenie. Z tego względu w tej przychodni dbamy o to, żeby odbywało się bez zarzutów i najmniejszych komplikacji. W ofercie przychodni są oczywiście najważniejsze badania ginekologiczne, w tym USG 3D, mammografia i cytologia. Doświadczeni... zobacz szczegóły wpisu »

Stomatolog Toruń

Stomatolog Toruń »Dodano - 19.01.2020

Chirurgia szczękowa to dziedzina medycyny, która łączy ze sobą elementy medycyny ogólnej, chirurgii plastycznej i stomatologicznej. Zajmuje się leczeniem chorób jamy ustnej w tym zębów, szczęki, tkanek miękkich oraz twarzoczaszki. Na oddział chirurgii szczękowej trafiają zawiłe przypadki, takie jak uszkodzenia lub znie... zobacz szczegóły wpisu »

Medyk Dent - Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Medyk Dent - Specjalistyczna »Dodano - 05.10.2020

Medyk Dent na rynku działa od 2004 roku. Gabinet dostosowany jest do wykonywania zabiegów implanto-protetycznych oraz implantacyjnych. Na stronie znajdą Państwo także przydatne informacje związanie z zabiegiem wszczepiania implantu, a dodatkowo opis takiego zabiegu. Nowoczesny sprzęt, jak i wieloletnie doświadczenie po... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne unity stomatologiczne Kraków

Profesjonalne unity stomatolo »Dodano - 30.11.2020

Tech-Med to branżowy lider, oferujący fachowy sprzęt do gabinetów stomatologicznych. W ofercie krakowskiej firmy sprzedażowo - usługowej można znaleźć certyfikowany sprzęt stomatologiczny i również wyposażenie gabinetów dentystycznych. Między innymi oferta obejmuje krzesełka stomatologiczne i również asystory. Prócz te... zobacz szczegóły wpisu »

Fachowy dentysta Jastrzębie Zdrój

Fachowy dentysta Jastrzębie Z »Dodano - 04.12.2020

Każda osoba musi pamiętać o tym, tak aby systematycznie odwiedzać swojego lekarza stomatologa. Piękne i zdrowe zęby można ochronić na długo, jeżeli co najmniej raz sześć miesięcy odwiedzi się gabinet. Nawet, o ile nic Was nie boli nie zaszkodzi dokonać przeglądu. Im szybciej zostaną wykryte wady, tym szybciej będzie mo... zobacz szczegóły wpisu »

Ortodonta Warszawa Ursynów

Ortodonta Warszawa Ursynów »Dodano - 15.06.2021

Dorota Cudziło - Ortodonta Warszawa. Gruntowne wykształcenie medyczne oraz wieloletnia praktyka ortodontyczna, pozwalają mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Stosując najnowsze metody, oferuję Państwu różnokierunkowe leczenie ortodontyczne. Zapraszamy pacjentów w każdym wieku. Podstawowe rodzaje aparatów używany... zobacz szczegóły wpisu »