Invacare - wózki inwalidzkie

Dużą częścią naszego społeczeństwa są osoby niepełnosprawne. Czasami takim osoba ciężko poradzić sobie z tym, że nie mogą spacerować tak, jak osoby, które nie mają takiego kłopotu. Jednak, na pewno prościej jest tym, którzy od dziecka poruszają się na wózku inwalidzkim. Osoby, które z niego korzystają, w skutek nieszczęsnego wypadku, bardzo często się zniechęcają i nie mogą powrócić do normalnego życia. Jednakże, nie ma co rezygnować z czynnego działania. Nasza firma Invacare Polska ma w swej propozycji, między innymi dokładnie wózki aktywne, które wykorzystywane są także przez sportowców, na wózkach inwalidzkich. Starszym osobom i to nie koniecznie niepełnosprawnym, lecz i tym, które mają już kłopot z poruszaniem się, na pewno przydadzą się skutery, którymi mogą jeździć po miasteczku. Mamy jednakże jeszcze dużo różnych wózków i urządzeń, które mogą się przydać osobom starszym i niepełnosprawnym. Wszystkie tworzone są poprzez ekspertów, którym głównym priorytetem jest udogodnienie życie tym osobom.

  • Tytuł wpisu: Invacare - wózki inwalidzkie
  • Adres witryny: invacarewozki.pl
  • Data dodania: 10.02.2017 roku
Oceń stronę

Ocena: 1.8/10 (16 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Przenośne koncentratory tlenu

Przenośne koncentratory tlenu »Dodano - 13.12.2016

Masz problemy ze snem? Jeśli budzisz się w nocy, ponieważ brakuje Ci powietrza, jesteś cały dzień zmęczony, mimo, iż kładłeś się uprzednio spać, a bliscy mówią Ci, że okropnie chrapiesz to może być bezdech senny. Jest to bardzo niebezpieczna dolegliwość, dlatego nie ma co bagatelizować jej objawów. Prowadzi ona albowie... zobacz szczegóły wpisu »

Koncentratory tlenu

Koncentratory tlenu »Dodano - 11.12.2016

Niestety, ale nikt z nas nie może przewidzieć co się nam wydarzy. Nawet jedli będziemy bardzo uważali na siebie, nie możemy być przekonani, że przez przypadek, czy też specjalnie nie zrobi nam krzywdy ktoś inny. Mamy tutaj na myśli, poniekąd wypadek samochodowy. Niestety ale po poniektórych zdarzeniach, niezbędna jest ... zobacz szczegóły wpisu »

R82

R82 »Dodano - 13.04.2017

Mnogość ludzi nie zdaje sobie rzeczy z tego, jak wiele spraw odnośnie komfortu codziennego życia zależy od tego, którym ekwipunkiem rehabilitacyjnym poszło im się na co dzień posługiwać. Dla niektórych ludzi jest to problem prowizoryczny, lecz niestety dla innych jest to coś, co będzie musiało im służyć przez całe życi... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep z laskami

Sklep z laskami »Dodano - 15.04.2017

Praktycznie każda osoba w starszym wieku ma problemy z chodzeniem. Niestety, lecz stawy kolanowa są coraz słabsze i dają o sobie znać. Jednakże nie musi to oznaczać zasiedzenia w domu. Nikt wszakże nie lubi być całymi dzionkami w czterech ściankach. Stąd też, w takich sytuacjach niezwykle przydatne są ortopedyczne lask... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep z Asortymentem Medycznym - Sklep z Asortymentem Medycznym

Sklep z Asortymentem Medyczny »Dodano - 17.07.2017

Sklep internetowy z asortymentem medycznym to miejsce, w którym zakupić można wszystkie sprzęty i akcesoria niezbędne do świadczenia pierwszej pomocy medycznej. W naszej ofercie znaleźć można takie produkty jak szyna SPLINT, czy też staza taktyczna CAT. Zajmujemy się również sprzedażą wysokiej klasy sprzętów medycznych... zobacz szczegóły wpisu »

SZKOLIMY.NET - nowoczesna platforma e-learningowa

SZKOLIMY.NET - nowoczesna pla »Dodano - 12.07.2017

Szkolimy. net to strona Centrum Ratownictwa Medycznego Medservis, która oferuje dostęp do licznych kursów dotyczących świadczenia pierwszej pomocy medycznej. Jest to przede wszystkim strona o charakterze informacyjnym, na której znaleźć można informacje odnośnie tego, gdzie odbywa się najbliższy kurs kpp. Oprócz adresu... zobacz szczegóły wpisu »

Ciśnieniomierz gess.com.pl

Ciśnieniomierz gess.com.pl »Dodano - 24.09.2018

Specjalizujemy się w produkcji doskonałej klasy sprzętu medycznego. wychodzimy zatem na przeciw wymaganiom klientów, którzy niekoniecznie muszą być związani zawodowo ze służbą zdrowia. Przykładowo wysokiej jakości ciśnieniomierz przyda się w każdym domu a także ułatwi wskazanie nieprawidłowości w wysokości ciśnienia na... zobacz szczegóły wpisu »

Www.ortopes.pl

Www.ortopes.pl »Dodano - 18.02.2019

Witryna, która jest tutaj prezentowana należy do wrocławskiej firmy Orto-Pes. Firma specjalizuje się w wykonywaniu na indywidualne zamówienie pacjenta protez, ortez, gorsetów ortopedycznych oraz wkładek ortopedycznych. Orto-Pes posiada także własny sklep ortopedyczny, który znajduje się na ulicy Grabiszyńskiej 241H we ... zobacz szczegóły wpisu »

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Poznaniu

Wypożyczalnia sprzętu medyczn »Dodano - 22.09.2020

Wynajmed to polska firma specjalizująca się w wypożyczaniu profesjonalnego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. W naszej szerokiej ofercie posiadamy między innymi łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, aparaty CPAP, koncentratory tlenu, podnośniki i wiele innych. Okres wynajęcia urządzenia jest dowolny i może być... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne unity stomatologiczne Kraków

Profesjonalne unity stomatolo »Dodano - 30.11.2020

Tech-Med to branżowy lider, oferujący fachowy sprzęt do gabinetów stomatologicznych. W ofercie krakowskiej firmy sprzedażowo - usługowej można znaleźć certyfikowany sprzęt stomatologiczny i również wyposażenie gabinetów dentystycznych. Między innymi oferta obejmuje krzesełka stomatologiczne i również asystory. Prócz te... zobacz szczegóły wpisu »