Podkategoria: Niepełnosprawni

Miopatia.pl - Przekaż 1 % podatku

Miopatia.pl - Przekaż 1 % pod »Dodano - 18.05.2021

Trafiłeś na stronę gdzie możesz uzyskać informację jak pomóc innej osobie i nic nie stracić. Tomasz Koniew choruje na zanik mięśni spowodowany on jest przez uszkodzenia genetyczne które wpływają na sprawne funkcjonowanie mięśni i neuroprzekaźników. Wysokie zapotrzebowanie energetyczne które obejmuje głównie mięśnie, oc... zobacz szczegóły wpisu »

Opieka osób starszych

Opieka osób starszych »Dodano - 08.11.2019

Strona o tematyce opieki osób starszych. Baza wiedzy na temat opieki nad osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi, porady, ciekawostki, usługi. Oferujemy opiekę seniora w Lublinie. Dysponujemy doświadczonym personelem i wieloletnim doświadczeniem. Autorem bloga jest Artur Lewtak - opiekun z wieloletnim stażem, so... zobacz szczegóły wpisu »

Pogram Po Amputacji

Pogram Po Amputacji »Dodano - 14.10.2020

Program wsparcia osób po amputacji kończyn to przedsięwzięcie, z którego mogą skorzystać mieszkańcy całej Polski. Jego celem jest wielopłaszczyznowa pomoc w powrocie do zdrowia i sprawności po amputacji kończyny (dolnej lub górnej), bez względu na przyczynę operacji. W ramach programu, uczestnicy mogą korzystać z wiedz... zobacz szczegóły wpisu »

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Poznaniu

Wypożyczalnia sprzętu medyczn »Dodano - 22.09.2020

Wynajmed to polska firma specjalizująca się w wypożyczaniu profesjonalnego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. W naszej szerokiej ofercie posiadamy między innymi łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, aparaty CPAP, koncentratory tlenu, podnośniki i wiele innych. Okres wynajęcia urządzenia jest dowolny i może być... zobacz szczegóły wpisu »

Niepełnosprawni - nowa strona:

Adres strony (można dodawać także z https://):