Podkategoria: Sprzęt medyczny

Www.ortopes.pl

Www.ortopes.pl »Dodano - 18.02.2019

Witryna, która jest tutaj prezentowana należy do wrocławskiej firmy Orto-Pes. Firma specjalizuje się w wykonywaniu na indywidualne zamówienie pacjenta protez, ortez, gorsetów ortopedycznych oraz wkładek ortopedycznych. Orto-Pes posiada także własny sklep ortopedyczny, który znajduje się na ulicy Grabiszyńskiej 241H we ... zobacz szczegóły wpisu »

Ciśnieniomierz gess.com.pl

Ciśnieniomierz gess.com.pl »Dodano - 24.09.2018

Specjalizujemy się w produkcji doskonałej klasy sprzętu medycznego. wychodzimy zatem na przeciw wymaganiom klientów, którzy niekoniecznie muszą być związani zawodowo ze służbą zdrowia. Przykładowo wysokiej jakości ciśnieniomierz przyda się w każdym domu a także ułatwi wskazanie nieprawidłowości w wysokości ciśnienia na... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne unity stomatologiczne Kraków

Profesjonalne unity stomatolo »Dodano - 30.11.2020

Tech-Med to branżowy lider, oferujący fachowy sprzęt do gabinetów stomatologicznych. W ofercie krakowskiej firmy sprzedażowo - usługowej można znaleźć certyfikowany sprzęt stomatologiczny i również wyposażenie gabinetów dentystycznych. Między innymi oferta obejmuje krzesełka stomatologiczne i również asystory. Prócz te... zobacz szczegóły wpisu »

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Poznaniu

Wypożyczalnia sprzętu medyczn »Dodano - 22.09.2020

Wynajmed to polska firma specjalizująca się w wypożyczaniu profesjonalnego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. W naszej szerokiej ofercie posiadamy między innymi łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, aparaty CPAP, koncentratory tlenu, podnośniki i wiele innych. Okres wynajęcia urządzenia jest dowolny i może być... zobacz szczegóły wpisu »

Sprzęt medyczny - nowa strona:

Adres strony (można dodawać także z https://):