Podkategoria: Usługi

Logopeda online

Logopeda online »Dodano - 15.06.2018

Logopeda online specjalizujący się w terapii logopedycznej dzieci dwujęzycznych, mgr Katarzyna Czyżycka, wraz ze swoim zespołem terapeutów pracujących w Centrum Logopedycznym Głoska, serdecznie zapraszają wszystkich rodziców dzieci dwujęzycznych oraz młodzież dwujęzyczną do uczęszczania na zajęcia logopedyczne online. ... zobacz szczegóły wpisu »

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa »Dodano - 12.10.2018

Zima to najlepsza pora roku na depilację laserową. Tylko kilka zabiegów wystarczy, by w okresie letnim cieszyć się gładką i piękną skórą. Odkryj najnowsze rabaty instytutu idealnej sylwetki Estetiqo w Toruniu i pozbądź się niepotrzebnego owłosienia na zawsze. Depilacja laserowa to najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy... zobacz szczegóły wpisu »

Przekłuwanie

Przekłuwanie »Dodano - 12.10.2018

Studex to fachowa, słynna na całym świecie przedsiębiorstwo dostarczająca profesjonalne przebijanie uszu. Produkuje ona bowiem wszelkie systemy i również urządzenia służące przekłuwaniu uszu. Działają one w bardzo sterylnych warunkach, za sprawą tego, że ich praca odbywa się bezdotykowo. Przedsiębiorstwo produkuje równ... zobacz szczegóły wpisu »

Www.ortopes.pl

Www.ortopes.pl »Dodano - 18.02.2019

Witryna, która jest tutaj prezentowana należy do wrocławskiej firmy Orto-Pes. Firma specjalizuje się w wykonywaniu na indywidualne zamówienie pacjenta protez, ortez, gorsetów ortopedycznych oraz wkładek ortopedycznych. Orto-Pes posiada także własny sklep ortopedyczny, który znajduje się na ulicy Grabiszyńskiej 241H we ... zobacz szczegóły wpisu »

Trener personalny rzeszow

Trener personalny rzeszow »Dodano - 25.10.2018

Piękno ukrywa się w każdym człowieku. Acz wielką sztuką jest owo piękno wydobyć. Na pewno trzeba wielkiej pracy nad sobą. Z pewnością mnóstwo osób marzy o owym, żeby mieć doskonałą sylwetkę. Toteż również stosują oni różnego typu diety, tudzież również ćwiczenia. Niestety, lecz niezwykle niejednokrotnie jest to dosłown... zobacz szczegóły wpisu »

Http://senior-akademia.pl

Http://senior-akademia.pl »Dodano - 30.09.2018

Umysł ludzi ma znacznie sporo opcji. Widać to chociażby poprzez wynalazki oraz odkrycia. Co znaczące ludzkość nie stoi w miejscu, ale ciągle się rozwija. Niegdyś technologia była znacznie bardziej uboga aniżeli jest toż współcześnie. Bowiem dzisiaj mamy do dyspozycji wiele urządzeń. Aczkolwiek nie jest to powodem, aby ... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia stomatologiczne

Szkolenia stomatologiczne »Dodano - 17.09.2018

Choć stowarzyszenie Implant Masters Poland zrzesza najlepszych specjalistów - lekarzy implantologów, którzy jako pierwsi w Polsce ukończyli studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie J. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem, członkowie IMP nie osiadają na laurach. Nieustannie szkolimy s... zobacz szczegóły wpisu »

Salon kosmetyczny Kielce

Salon kosmetyczny Kielce »Dodano - 15.11.2018

Posiadając najnowocześniejszy i efektywny przyrząd dostępny na chwilę obecną na świecie oraz duże kompetencje z dziedziny świadczonych przez nas usług, jesteśmy w stanie spełnić Twoje marzenia o ładnej i jedwabnej skórze. Zjawiskiem, które ma kluczowy wpływ na zabieg depilacji laserowej jest cykl wzrostu włosa. Narzędz... zobacz szczegóły wpisu »

Floating Rzeszów

Floating Rzeszów »Dodano - 18.10.2018

Trzeba wykonywać coś również dla ciała jak i dla ducha. Odpoczynek jest niezmiernie znaczący. Z rzetelnością stres, zaś także przemęczenie nie są absolutnie dobre dla organizmu. Niewątpliwie nie można zaprzeczyć, że jeśli pragnie się coś zdobyć to wtenczas należy podjąć trud, lecz nigdy tak właściwie nie można z niczym... zobacz szczegóły wpisu »

Fryzjer warszawa centrum

Fryzjer warszawa centrum »Dodano - 21.09.2018

Wizerunek można zamieniać na nadzwyczaj sporo sposobów i wcale nie wymaga to diametralnej zmiany, ale starczy jedynie jeden podstawowy aspekt. Z gwarancją bardzo duże zdecydowanie mają włosy. Nowa fryzura rzuca się od razu wszystkim w oczy. Na pewno trzeba także ją dostosować do okoliczności. Niewątpliwie można temuż c... zobacz szczegóły wpisu »

Salon kosmetyczny Białystok

Salon kosmetyczny Białystok »Dodano - 23.09.2018

Piękno jest wartością, na jaką bez najmniejszych obiekcji trzeba wypracować. Bowiem bez jakiegokolwiek działania z naszej strony nie można liczyć na dobre efekty. Bezsprzecznie owo co podarowała natura jest bezspornie czymś cudownym, jednakże jeżeli nie będzie się o owo dbało toż prosto jest to zaprzepaścić. Z pewności... zobacz szczegóły wpisu »

Dermatolog Józefosław

Dermatolog Józefosław »Dodano - 07.08.2020

Mówi się, iż ''w zdrowym ciele zdrowy duch''. Znaczy toż, iż jeżeli dbamy o swą kondycję psychiczną, a jeszcze o toż, żeby dobrze wyglądać to zawsze będziemy czuć się ze sobą dobrze. Poza owym wpływa to na większą pewność siebie. Osoby nieśmiałe toż zazwyczaj takowe, jakich wgląd odbiega od normy, czy również nie dbają... zobacz szczegóły wpisu »

Manicure natolin

Manicure natolin »Dodano - 07.08.2020

Chyba każdy spośród nas marzy o tym, ażeby lepiej się prezentować. Gdyż zawsze można coś poprawić lub po prostu odmienić. Jakkolwiek mnóstwo osób obawia się zmian i jest to duży błąd. Nie można nieustannie tkwić w tym samym, bo człowiek tylko zamyka się na nowe możliwości. Niewątpliwie jest toż zachowawcze plus bezpiec... zobacz szczegóły wpisu »

Dobre pakiety medyczne dla firm

Dobre pakiety medyczne dla fi »Dodano - 05.12.2018

Interesują Państwa pakiety medyczne dla firm albo inne benefity w postaci karnetów do znanych klubów fitness? W takim razie ProPlus zachęca do wizyty na stronie. Jako przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie oraz pośrednictwie ubezpieczeniowym, zapewnia profesjonalną obsługę i pomoc w wyborze programu... zobacz szczegóły wpisu »

MRI DIAGNOSTYKA - Rezonans magnetyczny z kontrastem

MRI DIAGNOSTYKA - Rezonans ma »Dodano - 22.04.2020

W leczeniu najistotniejsza jest szybka, skuteczna oraz w szczególe dokładna diagnostyka choroby. Kiedy lekarz zdaje sobie sprawę z tego, co dolega pacjentowi - ma prawo wdrożyć konkretne leczenie lub ewentualnie zalecić pacjentowi stosowną profilaktykę. W MRI Diagnostyka Warszawa koncentrujemy się na tym, aby pomagać p... zobacz szczegóły wpisu »

Rajstopy przeciwżylakowe

Rajstopy przeciwżylakowe »Dodano - 13.03.2019

Jako jedna z niewielu firm w Polsce proponujemy Państwu najlepszej jakości pończochy kompresyjne w niezwykle przystępnej cenie. Nasze pończochy charakteryzują się komfortowym krojem i również dużą ciągliwością, dzięki czemu zaspokoją oczekiwania nawet w najwyższym stopniu wymagających Klientów. O ile chodzi o stronę wi... zobacz szczegóły wpisu »

Dezynfekcja pomieszczeń GoVir

Dezynfekcja pomieszczeń GoVir »Dodano - 08.05.2020

Dezynfekcja pomieszczeń przez zamgławanie Govir jest liderem w branży w zakresie wykluczania zagrożeń biologicznych, w tym dezynfekcji pomieszczeń zagrożonych koronawirusem. Uzyskane przez nas certyfikaty najlepiej uwidoczniają najwyższą jakość naszych usług oraz to, że jako grupa zawodowców w najwyższym stopniu skutec... zobacz szczegóły wpisu »

Lipoliza iniekcyjna Bydgoszcz

Lipoliza iniekcyjna Bydgoszcz »Dodano - 05.12.2021

Nasz gabinet powstał, żeby dopomagać odzyskać całkowicie zdrowia a także zdrowego wyglądu. Pracują dla nas osoby, które posiadają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie i również które do tej pory wzbogacają swoje umiejętności. Gwarantujemy im nowoczesne warunki pracy, a klientom pełen komfort|. Medycyna estetyczna nie ... zobacz szczegóły wpisu »

Przytulny prywatny dom opieki Warszawa

Przytulny prywatny dom opieki »Dodano - 28.11.2020

Senior Marina to Prywatny Dom spokojnej starości położony w malowniczej okolicy obok Warszawy. Wychodzi naprzeciw potrzebom seniorów wymagających profesjonalnej pomocy w codziennym funkcjonowaniu, ale lecz również. Propozycję kieruje również do pacjentów zainteresowanych opieką a oprócz tego rehabilitacją poszpitalną. ... zobacz szczegóły wpisu »

Skuteczna fizjoterapia Katowice

Skuteczna fizjoterapia Katowi »Dodano - 29.11.2020

Kluczową rolę w odzyskiwaniu pełnej sprawności po udarach czy operacjach stanowi prawidłowo ukierunkowana rehabilitacja. Dzięki przyzwoicie dobranym ćwiczeniom fizjoterapeuta wzmocni twoje mięśnie a oprócz tego podpowie ci, jak dbać o własne ciało, ażeby służyło ci przez długie lata. O ile pracujesz przy biurku całymi ... zobacz szczegóły wpisu »

Usługi - nowa strona:

Adres strony (można dodawać także z https://):