Podkategoria: Kamieniarstwo

HODER Centrum Obróbki Kamienia

HODER Centrum Obróbki Kamieni »Dodano - 30.04.2020

Hoder zajmuje się profesjonalną obróbką kamieni naturalnych takich jak marmur, granit, trawertyn, onyks, łupek lub konglomeratów kwarcowych. Oferta obejmuje blaty kuchenne i łazienkowe, schody, zlewy, a także agd i armatura kuchenna, umywalki, parapety i wiele więcej. Wszystkie artykuły wykonane są z surowców najwyższe... zobacz szczegóły wpisu »

Zakład kamieniarski Kluczbork

Zakład kamieniarski Kluczbork »Dodano - 21.09.2018

Zakład Kamieniarski Ryszard Skraba funkcjonuje w branży kamieniarskiej od sporej liczby lat. W swoich projektach używa między innymi: granity, marmury, piaskowce, kwarcyty czy też łupki. Stosuje bardzo dobre gatunki kamienia. Firma zapewnia: blaty kuchenne a także kominki. Projekty wykonywane są z indywidualnym podejśc... zobacz szczegóły wpisu »

HODER Centrum Obróbki Kamienia

HODER Centrum Obróbki Kamieni »Dodano - 05.05.2020

Hoder jest firmą specjalizującą się w profesjonalnej obróbce kamienia naturalnego jak marmur, granit, trawertyn, onyks, łupek lub konglomeratów kwarcowych. W ofercie dostępne są blaty kuchenne i łazienkowe, schody, zlewy, oraz agd i armatura kuchenna, umywalki, parapety i wiele więcej. Wszystkie produkty stworzone są z... zobacz szczegóły wpisu »

Zakład kamieniarski

Zakład kamieniarski »Dodano - 27.01.2021

Kamieniarz to zawód w którym stosuje się manualną oraz mechaniczną obróbkę naturalnych i sztucznych kamieni, w takowy sposób, aby otrzymać pożądany kształt – schody, blaty, nagrobki. Stosuje w tymże celu kamień zdobywany z kamieniołomów, który jest materiałem do obróbki i z którego powstaną rozmaite przedmioty – produk... zobacz szczegóły wpisu »

Kamieniarstwo - nowa strona:

Adres strony (można dodawać także z https://):