Kneipp - naturalne kosmetyki

Kosmetyki Kneipp od ponad 100 lat przekazują to, co najlepsze nie tylko dla ciała, ale i ducha. Naturalny skład oraz esencje z drogocennych roślin pomagają zadbać o skórę i odzyskać poczucie równowagi oraz harmonii. Ich receptura jest oparta na połączeniu właściwości roślin, które opracował ks. Sebastian Kneipp w XIX wieku oraz najnowszych innowacji w zakresie kosmetologii.
Niemiecka marka kosmetyków pomaga nie tylko odżywić skóry i przywrócić jej odpowiedni wygląd, ale także zadbać o nasze samopoczucie i poczucie równowagi wewnętrznej. Podążając drogą wytyczoną przez księdza Sebastiana Kneippa, dieta roślinna, ruch oraz kosmetyki naturalne pomogą nam osiągnąć ten cel. Produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała pomogą nam odnaleźć chwilę dla siebie i zregenerować nie tylko naszą skórę, ale także umysł.

Oceń stronę

Ocena: 2.9/10 (10 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Fm partner

Fm partner »Dodano - 10.12.2016

Każdy z nas, chce świetnie wyglądać. Dzięki temu czujemy się bardziej pewni siebie. Jednak nie tylko wygląd jest ważny, ale również zapach. Wszyscy wiedzą wszakże, że dużo przyjemniej spędza się czas z osobą, która ładnie pachnie. Dlatego też, tak dużą wagę przykładamy do tegoż, których perfum używamy. Tak naprawdę, ka... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep z kosmetykami

Sklep z kosmetykami »Dodano - 12.01.2017

Wygląd jest istotny dla którejkolwiek dziewczyny. Jednak coraz częściej i panowie przykładają do tego niezwykle ogromną wagę. Powoduje toż, iż coraz więcej osób odwiedza sklep z kosmetykami, w szukaniu dezodorantów, kremów, żeli do włosów i wielu różnych. Niestety, ale niezwykle często bywa tak, iż drogerie są krótko o... zobacz szczegóły wpisu »

FM World

FM World »Dodano - 09.09.2017

Każdy człowiek jest unikalny oraz na tym polega właśnie jego wyjątkowość. Czym się wyróżniamy? Na pewno jest to wygląd, zainteresowania, charakter, czy podejście do życia. Tak naprawdę wszyscy tworzą swój mały świat. Mają swoje zasady, którymi kierują się w życiu oraz zarażają swoją osobowością innych. Perfumy FM to ró... zobacz szczegóły wpisu »

Tonik nawilżający

Tonik nawilżający »Dodano - 05.09.2018

Trud towarzyszy każdemu człowiekowi rzeczywiście codziennie. Różnica jest jedynie taka, że w jednym dniu jest go więcej, tudzież w drugim mniej. Jakkolwiek całkowicie nie da się go wyeliminować. Toteż tak ważne jest, iżby znaleźć czas jedynie dla siebie lub również dla swoich bliskich. Relaks ma znaczący wpływ na ludzk... zobacz szczegóły wpisu »

Zarządzanie jakością ISO, HACCP, IFS, BRC

Zarządzanie jakością ISO, HAC »Dodano - 24.03.2020

SSW Consulting tworzy grupa specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie działalności doradczo – szkoleniowej. Profesjonalnie szkolimy, doradzamy i wdrażamy innowacyjne mechanizmy, które umożliwiają naszym Klientom rozszerzenie zakresu działalności, co wiąże się ze zwiększeniem zysku przedsi... zobacz szczegóły wpisu »

Melanotan

Melanotan »Dodano - 20.04.2020

Piękny wygląd gwarantuje nam nie tylko powodzenie u płci przeciwnej, jednakże jeszcze dzięki niemu czujemy się lepiej sami ze sobą. Z pewnością rośnie nasza pewność siebie oraz chętniej podejmujemy się nowych zadań. Wszelako w wyglądzie chodzi nie wyłącznie o zgrabną figurę, ale również piękną skórę. W tymże spośród gw... zobacz szczegóły wpisu »

Kosmetyki Clean Beauty

Kosmetyki Clean Beauty »Dodano - 16.03.2021

Piękno ma wymiar pozytywny. Jest wartością estetyczną, gdzie liczy się zachowanie harmonii. Chociaż piękno powinno iść w parze ze zdrowiem. Niestety niemało osób robi wszystko, żeby być pięknymi kosztem zdrowia. Tak z całkowitą gwarancją nie powinno być. Na pewno niesłychanie znaczącą rolę w pielęgnacji odgrywają kosme... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep z kosmetykami naturalnymi

Sklep z kosmetykami naturalny »Dodano - 04.08.2021

Wszyscy rozumiemy, jak istotne jest nabywanie polskich wyrobów – w ten sposób możemy wspomagać rodzime przedsiębiorstwa oraz polską gospodarkę. Jeśli dołączymy do tego świadomość, iż wokół nas znajduje się zbyt wiele szkodliwej chemii, dojdziemy do wniosku, iż najlepiej kupować krajowe oraz naturalne produkty. Organicz... zobacz szczegóły wpisu »

Lane perfumy - otoperfumeria.pl

Lane perfumy - otoperfumeria. »Dodano - 02.01.2023

W ofercie perfumerii internetowej OtoPerfumeria. pl można znaleźć odpowiedniki perfum. Oferowane zamienniki perfum będą świetną propozycją dla osób, które szukają swojego ulubionego zapachu w niższej cenie. W ofercie opisywanej perfumerii dostępne są zapachy zarówno damskie, jak i męskie. Różnorodna oferta sprawia, że ... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep dla brodaczy - dlabrodacza.pl

Sklep dla brodaczy - dlabroda »Dodano - 31.08.2023

Chcesz, aby Twoja broda była symbolem stylu, klasy i męskości? Dla Brodacza jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Nasze kosmetyki dla brodaczy to połączenie tradycji i nowoczesności, dzięki czemu Twoja broda zawsze będzie prezentować się nieskazitelnie. Niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojej przygody z brodą,... zobacz szczegóły wpisu »