Kategoria: Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Overnight Clinical Services

Overnight Clinical Services »Dodano - 27.06.2022

Firma OCS (Overnight Clinical Services) wykonuje transport specjalistyczny dla firm na terenie kraju i poza naszymi granicami. Transport w kontrolowanej temperaturze wykonywany jest w: ciekłym azocie, suchym lodzie, wykorzystując do tego inny materiał chłodzący w tym: wkłady żelowe, żelpaki. Wykonujemy usługi przewozow... zobacz szczegóły wpisu »

Mandala Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

Mandala Centrum Psychoterapii »Dodano - 30.09.2018

Centrum psychoterapii Mandala to miejsce dla osób dorosłych, nastoletnich, par i małżeństw, którym trudno jest poradzić sobie ze swoimi bieżącymi trudnościami. Zespół Centrum stanowią wyłącznie certyfikowani i doświadczeni psychoterapeuci, którzy oferują zarówno psychoterapię indywidualną, grupową jak i konsultacje psy... zobacz szczegóły wpisu »

Moja Recepta

Moja Recepta »Dodano - 21.09.2022

Aby zdiagnozować objawy chorobowe, ocenić postępy wdrożonej terapii, zmienić plan leczenia czy przeanalizować wyniki testów medycznych, nie zawsze trzeba odwiedzać lekarza osobiście. Alternatywę stanowią e-konsultacje dostępne za pośrednictwem platformy online MojaRecepta. com. pl. W ramach e-wizyty specjalista przepro... zobacz szczegóły wpisu »

Gabinet stomatologiczny

Gabinet stomatologiczny »Dodano - 25.07.2022

Najstarszym faktem dotyczącym leczenia stomatologicznego jest liczący 14 tys. lat szkielet młodego mężczyzny we włoskich Dolomitach, kiedy na zębie trzonowym był ogromny ubytek. Na nim są ślady wydrapywania zmian próchniczych. Również inne historyczne znalezisko archeologiczne to w Mehrgarh w Pakistanie sprzed 9–7, 5 t... zobacz szczegóły wpisu »

INNmed Poznań - Biorezonas i Masaż Limfatyczny

INNmed Poznań - Biorezonas i »Dodano - 18.07.2022

Rozważasz poddanie się zabiegom czy terapiom naturalnym? Na poważnie myślisz o gruntownym zadbaniu o kondycję swojego organizmu i zdrowie, ale chcesz to zrobić całkowicie zgodnie z naturą? Jeśli tak to medycyna informacyjna, jaką zajmuje się niniejszy gabinet mieszczący się w Swarzędzu zaraz obok Poznania jest właśnie ... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalny psychoterapeuta Zamość

Profesjonalny psychoterapeuta »Dodano - 17.07.2022

Nasz gabinet psychoterapeutyczny posiada wieloletnie doświadczenie w kwestii niesienie pomocy a oprócz tego terapii dla każdego kto szuka pomocy, gdyż nie radzi sobie z problemami życia codziennego. Jeżeli każdy dzienna pora jest dla ciebie udręką, czujesz że nie masz po co wstawać, brak ci energii, czujesz złość, czuj... zobacz szczegóły wpisu »

Szybka Recepta

Szybka Recepta »Dodano - 14.07.2022

Szybkarecepta. eu to serwis internetowy, który umożliwia realizację zdalnych e-konsultacji. Pacjent kontaktuje się zdalnie z wybranym lekarzem, np. endokrynologiem, psychiatrą, kardiologiem, pediatrą czy ginekologiem. W czasie konsultacji specjalista ocenia kondycję zdrowotną, udziela różnych porad i sprawdza wyniki ba... zobacz szczegóły wpisu »

Koncentratory tlenu

Koncentratory tlenu »Dodano - 13.06.2022

Zdrowie jest wartością najistotniejszą. Bowiem jeżeli się go nie ma to człowiek jest tak naprawdę we wszystkim zablokowany. Wielokrotnie, aby cokolwiek wykonać musi prosić o pomoc innych. Stąd warto dbać o niniejsze, by być w dobrej kondycji możliwie jak najdłużej. Aczkolwiek nadarzają się sytuacje, które są poza nasze... zobacz szczegóły wpisu »

Hurtownia fryzjerska

Hurtownia fryzjerska »Dodano - 09.06.2022

W momencie, gdy ktoś ma wszelkie kłopoty z włosami to warto wyszukać w okolicy sklep, który zajmuje się sprzedażą produktów, to dzięki którym pozbędziemy się pewnej dolegliwości połączonej spośród włosami. Osoby tam pracujące nierzadko będą nam w stanie doradzić jaki preparat wziąć, iżby na przykład włosy nie przetłusz... zobacz szczegóły wpisu »

Chirurg naczyniowy Warszawa

Chirurg naczyniowy Warszawa »Dodano - 03.04.2022

W naszej przychodni pracują fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Dobro pacjentki zawsze jest dla nas najważniejsze a oprócz tego bezbłędnie zdajemy sobie sprawę z tego, że hormony bardzo wpływają na zdrowie a oprócz tego zachowanie pacjentki. Prowadzona przez nas prywatna przychodnia ginekologiczna oraz endokrynologi... zobacz szczegóły wpisu »

Specjalistyczna psychoterapia Gdańsk

Specjalistyczna psychoterapia »Dodano - 30.01.2022

Osoba zainteresowana będzie miała szansę podzielenia się w gabinecie ze specjalistą tym, co jest dla niej trudne w danym momencie. Koniecznie powinno się zdawać sobie sprawę, że styl pracy psychologów zapewnia atmosferę wsparcia a także zrozumienia. Bardzo istotne znaczenie dla specjalistów pracujących w omawianym gabi... zobacz szczegóły wpisu »

Oryginalny krem z morza martwego

Oryginalny krem z morza martw »Dodano - 30.01.2022

Poszukujesz najlepszej klasy, oryginalnych kosmetyków z surowców z Morza Martwego? Boisz się, że zamawiając je przez sieć Internet możesz trafić na chińską podróbkę, w miejsce na oryginalny kosmetyk? Koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego judaica shop. Propozycja sklepu Judaica Shop obejmuje oryginalne k... zobacz szczegóły wpisu »

Zdrowie i uroda - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: