Podkategoria: Psychoterapeuta

Mandala Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

Mandala Centrum Psychoterapii »Dodano - 30.09.2018

Centrum psychoterapii Mandala to miejsce dla osób dorosłych, nastoletnich, par i małżeństw, którym trudno jest poradzić sobie ze swoimi bieżącymi trudnościami. Zespół Centrum stanowią wyłącznie certyfikowani i doświadczeni psychoterapeuci, którzy oferują zarówno psychoterapię indywidualną, grupową jak i konsultacje psy... zobacz szczegóły wpisu »

Terapia psychologiczna

Terapia psychologiczna »Dodano - 06.11.2019

Poszczególnego dnia towarzyszą nam rozmaite emocje. Najważniejsze są dla nas te, które powodują, iż wypełnia nas szczęście i jesteśmy niezwykle optymistyczni. Aczkolwiek na pewno nie jeden raz w życiu wymagaliśmy zmierzyć się również i z bólem. Może posiadać on rozmaite źródło. Szczególnie powszechnie jest toż pewna in... zobacz szczegóły wpisu »

Ocena funkcjonowania dziecka Warszawa - inrelatiorodzina.pl

Ocena funkcjonowania dziecka »Dodano - 05.10.2020

Czy czujesz, że w Twojej rodzinie sytuacja nie wygląda tak jak powinna? Być może odczuwasz, że niezupełnie wiesz dokąd zmierza sposób w jaki wychowujesz dzieci bądź czujesz, że wzburzasz się zbyt często. Co zrobić w takiej sytuacji? Być może warto pomyśleć czym jest psychoterapia dla rodziców. Dzięki niej dojrzejesz, j... zobacz szczegóły wpisu »

Cplwowska.pl

Cplwowska.pl »Dodano - 16.06.2021

Ludzie niestety mają tendencję do lekceważenia swoich problemów. Nic z tego dobrego nie wychodzi. Bowiem za jakiś czas tylko pogorszy się sytuację. Jeżeli samemu nie potrafimy sobie poradzić to warto szukać pomocy u innych. Dobrze jest się zwierzyć najbliższym. Aczkolwiek nie zawsze mogą oni nam pomóc chociaż bardzo ch... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapeuta - nowa strona:

Adres strony (można dodawać także z https://):