Mandala Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

Centrum psychoterapii Mandala to miejsce dla osób dorosłych, nastoletnich, par i małżeństw, którym trudno jest poradzić sobie ze swoimi bieżącymi trudnościami. Zespół Centrum stanowią wyłącznie certyfikowani i doświadczeni psychoterapeuci, którzy oferują zarówno psychoterapię indywidualną, grupową jak i konsultacje psychologiczne, psychoedukację, warsztaty terapeutyczne.

  • Tytuł wpisu: Mandala Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej
  • Adres witryny: centrummandala.com
  • Data dodania: 30.09.2018 roku
Oceń stronę

Ocena: 3.5/10 (45 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Coaching rodzicielski

Coaching rodzicielski »Dodano - 19.10.2016

Prawda na temat ludzkiego życia jest taka, iż bardzo ciężko jest w nim gdziekolwiek dojść bez jakiegokolwiek wsparcia. Nasza siła wewnętrzna w sporej mierze jest zależna od tego, czy otrzymujemy pomoc oraz wsparcie od innych ludzi. Karmi się ona każdym dobrym słowem i dodatkową motywacją. To pozwala nam pewniej pracowa... zobacz szczegóły wpisu »

Agata Poręba - Psychoterapia Lublin

Agata Poręba - Psychoterapia »Dodano - 14.04.2017

Psycholog Lublin - gabinet Agaty Poręby prowadzi wszechstronną pomoc w przypadku przeżywania trudności w życiu codziennym różnego typu zaczynając od depresji po aktywizację bezrobotnych. Agata Poręba jako kompetentny psycholog oraz psychoterapeuta pomaga osobom dorosłym i w wieku dziecięcym i młodzieży. Wizytę umówić m... zobacz szczegóły wpisu »

Http://www.terapiawfotelu.pl

Http://www.terapiawfotelu.pl »Dodano - 09.09.2017

Świat nieprzerwanie gania za pieniędzmi. Wszyscy pragniemy mieć nasz własny kąt – mieszkanie albo dom, samochód – używany albo salonowy, dobry telefon bądź laptop. Zapominamy niejednokrotnie, żę to zdrowie jest najważniejsze i to ono powinno się dla nas liczyć najbardziej. Każdy z nas śpieszy się, nie ma tchu w codzien... zobacz szczegóły wpisu »

Mukowiscydoza

Mukowiscydoza »Dodano - 30.09.2018

Zdrowie jest jedną z najważniejszych wartości plus każdy winien o nie dbać. Niestety w efekcie naszego zaniedbania nie jest trudno je stracić. Na pewno nic nie usprawiedliwia tegoż, iż ktoś doprowadził do negatywnego stanu zdrowotnego. Jakkolwiek na pewne choroby nie mamy wpływu. Albowiem przenoszone są one genetycznie... zobacz szczegóły wpisu »

Terapia psychologiczna

Terapia psychologiczna »Dodano - 06.11.2019

Poszczególnego dnia towarzyszą nam rozmaite emocje. Najważniejsze są dla nas te, które powodują, iż wypełnia nas szczęście i jesteśmy niezwykle optymistyczni. Aczkolwiek na pewno nie jeden raz w życiu wymagaliśmy zmierzyć się również i z bólem. Może posiadać on rozmaite źródło. Szczególnie powszechnie jest toż pewna in... zobacz szczegóły wpisu »

Ocena funkcjonowania dziecka Warszawa - inrelatiorodzina.pl

Ocena funkcjonowania dziecka »Dodano - 05.10.2020

Czy czujesz, że w Twojej rodzinie sytuacja nie wygląda tak jak powinna? Być może odczuwasz, że niezupełnie wiesz dokąd zmierza sposób w jaki wychowujesz dzieci bądź czujesz, że wzburzasz się zbyt często. Co zrobić w takiej sytuacji? Być może warto pomyśleć czym jest psychoterapia dla rodziców. Dzięki niej dojrzejesz, j... zobacz szczegóły wpisu »

Laseroterapia Śląsk

Laseroterapia Śląsk »Dodano - 12.01.2021

Doskonały wizerunek jest bardzo ważny dla każdego z nas. Wpływa to na naszą samoocenę, a też i naturalnie nastawienie. Sprawia to, iż dbamy o siebie i coraz powszechniej wybieramy się do salonów kosmetycznych. To bowiem w nich możemy poddać się różnego rodzaju zabiegom, właśnie dzięki jakim będziemy czuli się jeszcze b... zobacz szczegóły wpisu »

Cplwowska.pl

Cplwowska.pl »Dodano - 16.06.2021

Ludzie niestety mają tendencję do lekceważenia swoich problemów. Nic z tego dobrego nie wychodzi. Bowiem za jakiś czas tylko pogorszy się sytuację. Jeżeli samemu nie potrafimy sobie poradzić to warto szukać pomocy u innych. Dobrze jest się zwierzyć najbliższym. Aczkolwiek nie zawsze mogą oni nam pomóc chociaż bardzo ch... zobacz szczegóły wpisu »

Specjalistyczna psychoterapia Gdańsk

Specjalistyczna psychoterapia »Dodano - 30.01.2022

Osoba zainteresowana będzie miała szansę podzielenia się w gabinecie ze specjalistą tym, co jest dla niej trudne w danym momencie. Koniecznie powinno się zdawać sobie sprawę, że styl pracy psychologów zapewnia atmosferę wsparcia a także zrozumienia. Bardzo istotne znaczenie dla specjalistów pracujących w omawianym gabi... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalny psychoterapeuta Zamość

Profesjonalny psychoterapeuta »Dodano - 17.07.2022

Nasz gabinet psychoterapeutyczny posiada wieloletnie doświadczenie w kwestii niesienie pomocy a oprócz tego terapii dla każdego kto szuka pomocy, gdyż nie radzi sobie z problemami życia codziennego. Jeżeli każdy dzienna pora jest dla ciebie udręką, czujesz że nie masz po co wstawać, brak ci energii, czujesz złość, czuj... zobacz szczegóły wpisu »