Mandala Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

Centrum psychoterapii Mandala to miejsce dla osób dorosłych, nastoletnich, par i małżeństw, którym trudno jest poradzić sobie ze swoimi bieżącymi trudnościami. Zespół Centrum stanowią wyłącznie certyfikowani i doświadczeni psychoterapeuci, którzy oferują zarówno psychoterapię indywidualną, grupową jak i konsultacje psychologiczne, psychoedukację, warsztaty terapeutyczne.

  • Tytuł wpisu: Mandala Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej
  • Adres witryny: centrummandala.com
  • Data dodania: 30.09.2018 roku
Oceń stronę

Ocena: 3.6/10 (43 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Www.spolka-lakerska.pl

Www.spolka-lakerska.pl »Dodano - 01.06.2016

Serdecznie witamy! Spółka-lekarska zaprasza do skorzystania z usług najlepszej przychodni w Warszawie. Naszą kadrę tworzą ludzie z ogromnym doświadczeniem zawodowym oraz nienaganną opinią. Jesteśmy jedyną przychodnią oferującą dostęp do specjalisty od chorób tropikalnych. W naszej ofercie znajdziesz również : specjalis... zobacz szczegóły wpisu »

Coaching rodzicielski

Coaching rodzicielski »Dodano - 19.10.2016

Prawda na temat ludzkiego życia jest taka, iż bardzo ciężko jest w nim gdziekolwiek dojść bez jakiegokolwiek wsparcia. Nasza siła wewnętrzna w sporej mierze jest zależna od tego, czy otrzymujemy pomoc oraz wsparcie od innych ludzi. Karmi się ona każdym dobrym słowem i dodatkową motywacją. To pozwala nam pewniej pracowa... zobacz szczegóły wpisu »

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów »Dodano - 13.01.2017

Białe zęby są wizytówką wszystkich z nas i to dlatego wybielanie zębów jest coraz bardziej popularne. Nie musisz już wydawać majątku u stomatologa. Domowe wybielanie zębów jest tak samo efektywne, a nie pustoszy kieszeni i likwiduje stres związany z fotelem stomatologicznym. Paski wybielające zdecydowanie wiodą prym w ... zobacz szczegóły wpisu »

Agata Poręba - Psychoterapia Lublin

Agata Poręba - Psychoterapia »Dodano - 14.04.2017

Psycholog Lublin - gabinet Agaty Poręby prowadzi wszechstronną pomoc w przypadku przeżywania trudności w życiu codziennym różnego typu zaczynając od depresji po aktywizację bezrobotnych. Agata Poręba jako kompetentny psycholog oraz psychoterapeuta pomaga osobom dorosłym i w wieku dziecięcym i młodzieży. Wizytę umówić m... zobacz szczegóły wpisu »

Http://www.terapiawfotelu.pl

Http://www.terapiawfotelu.pl »Dodano - 09.09.2017

Świat nieprzerwanie gania za pieniędzmi. Wszyscy pragniemy mieć nasz własny kąt – mieszkanie albo dom, samochód – używany albo salonowy, dobry telefon bądź laptop. Zapominamy niejednokrotnie, żę to zdrowie jest najważniejsze i to ono powinno się dla nas liczyć najbardziej. Każdy z nas śpieszy się, nie ma tchu w codzien... zobacz szczegóły wpisu »

Terapia psychologiczna

Terapia psychologiczna »Dodano - 06.11.2019

Poszczególnego dnia towarzyszą nam rozmaite emocje. Najważniejsze są dla nas te, które powodują, iż wypełnia nas szczęście i jesteśmy niezwykle optymistyczni. Aczkolwiek na pewno nie jeden raz w życiu wymagaliśmy zmierzyć się również i z bólem. Może posiadać on rozmaite źródło. Szczególnie powszechnie jest toż pewna in... zobacz szczegóły wpisu »

Ocena funkcjonowania dziecka Warszawa - inrelatiorodzina.pl

Ocena funkcjonowania dziecka »Dodano - 05.10.2020

Czy czujesz, że w Twojej rodzinie sytuacja nie wygląda tak jak powinna? Być może odczuwasz, że niezupełnie wiesz dokąd zmierza sposób w jaki wychowujesz dzieci bądź czujesz, że wzburzasz się zbyt często. Co zrobić w takiej sytuacji? Być może warto pomyśleć czym jest psychoterapia dla rodziców. Dzięki niej dojrzejesz, j... zobacz szczegóły wpisu »

Salon fryzjerski bydgoszcz

Salon fryzjerski bydgoszcz »Dodano - 07.04.2021

Piękno jest właściwością estetyczną o sporej ilości osobach. Znaczy to, że jest jak najbardziej pojęciem względnym. Dosłownie każdy może zupełnie inaczej definiować piękno. Jest to przede wszystkim kwestia gustu. Aczkolwiek nie każdy ma zdolności, by uzyskać upragniony efekt. Stąd również z tym należy udać się do specj... zobacz szczegóły wpisu »

Cplwowska.pl

Cplwowska.pl »Dodano - 16.06.2021

Ludzie niestety mają tendencję do lekceważenia swoich problemów. Nic z tego dobrego nie wychodzi. Bowiem za jakiś czas tylko pogorszy się sytuację. Jeżeli samemu nie potrafimy sobie poradzić to warto szukać pomocy u innych. Dobrze jest się zwierzyć najbliższym. Aczkolwiek nie zawsze mogą oni nam pomóc chociaż bardzo ch... zobacz szczegóły wpisu »

Specjalistyczna psychoterapia Gdańsk

Specjalistyczna psychoterapia »Dodano - 30.01.2022

Osoba zainteresowana będzie miała szansę podzielenia się w gabinecie ze specjalistą tym, co jest dla niej trudne w danym momencie. Koniecznie powinno się zdawać sobie sprawę, że styl pracy psychologów zapewnia atmosferę wsparcia a także zrozumienia. Bardzo istotne znaczenie dla specjalistów pracujących w omawianym gabi... zobacz szczegóły wpisu »