Wady wymowy to nie musi być problem

Każdy rodzic wie, że największym skarbem jaki w swoim życiu posiada jest dziecko. TAK. Lecz każdy rodzic też wie ile trudu kosztuje wychowanie dzieci i ukształtowanie ich aby wyrosły na porządnych ludzi. Na wczesnym etapie wychowawczym bardzo wielu rodziców boryka się czy to z opóźnioną wymową, czy to z seplenieniem, czy innymi wadami wymowy. Niektórzy rodzice bagatelizują sprawę, inni próbują walczyć z tym sami, a niektórzy wręcz dramatyzują uznając to za straszliwy problem mają. Ale czy to dobre rozwiązanie? Moim zdaniem NIE. Nie wolno tego bagatelizować, lecz nie ma co z tego też robić od razu dramatu i wielkiego problemu nie do pokonania. Wystarczy sukcesywnie uczęszczać z dzieckiem do logopedy i dużo ćwiczyć wymowę. Rodzicom z Łodzi i okolic pragnę w tym miejscu zaproponować logopedę i pedagoga Panią Sandrę Dobrowolską, która przyjmuje w Łodzi. Ma bardzo dobre podejście do dzieci dzięki czemu szybko można zobaczyć efekty jej pracy. Po szczegóły zapraszam na stronę internetową. Pamiętajmy logopeda to specjalista, który w połączeniu wiedzy i przebytych doświadczeń wie jak pomóc naszym skarbom. Na koniec napiszę, że w tych złych pandemicznych czasach Pani Sandra oferuje swoje usługi online.

  • Tytuł wpisu: Wady wymowy to nie musi być problem
  • Adres witryny: https://www.logodob.pl
  • Data dodania: 28.10.2020 roku
Oceń stronę

Ocena: 6.0/10 (38 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Hipertermia

Hipertermia »Dodano - 09.01.2017

Z pełnym przekonaniem można niestety w aktualnych czasach określić, że teraz nowotwory stanowią jedne z najistotniejszych zagrożeń dla ludzkiego życia, niezależnie od tego, z której strony świata ktoś pochodzi. Zanieczyszczenia środowiska i spożywanej żywności najprawdopodobniej w ogromnym stopniu wpływają na to, że w ... zobacz szczegóły wpisu »

Mandala Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

Mandala Centrum Psychoterapii »Dodano - 30.09.2018

Centrum psychoterapii Mandala to miejsce dla osób dorosłych, nastoletnich, par i małżeństw, którym trudno jest poradzić sobie ze swoimi bieżącymi trudnościami. Zespół Centrum stanowią wyłącznie certyfikowani i doświadczeni psychoterapeuci, którzy oferują zarówno psychoterapię indywidualną, grupową jak i konsultacje psy... zobacz szczegóły wpisu »

Badanie urodynamiczne

Badanie urodynamiczne »Dodano - 21.10.2018

Kwestia nietrzymania moczu dotyczy osób starszych, kobiet po porodach naturalnych i przy schorzeniach. Przy tych ostatnich występuje mało tego częstomocz. W celu zbadania przyczyny nietrzymania moczu powinno się przeprowadzić badanie urodynamiczne. Samo badanie ma na celu zdiagnozowanie dolegliwości a oprócz tego zakwa... zobacz szczegóły wpisu »

Pantomogram warszawa

Pantomogram warszawa »Dodano - 12.10.2018

Dla nas ważni są ludzie, dlatego nasi lekarze stają się być otwarci, przyjaźnie nastawieni do pacjentów, doświadczeni i wykształceni. Jednak nie tylko to tworzy klinikę z prawdziwego zdarzenia. Wyjątkowych lekarzy powinien dopełniać najwyższej jakości sprzęt, między innymi pantomogram Warszawa, dzięki któremu możliwa j... zobacz szczegóły wpisu »

Dentysta Trzcianka

Dentysta Trzcianka »Dodano - 21.09.2018

Klinika dentystyczna Twój Stomatolog z Czarnkowa chętnie prezentuje Państwu swoją ofertę medyczną. Nasza klinika para się bardzo dużym zakresem działań stomatologicznych. Wchodzą w nie takie kwestie jak na przykład chirurgia stomatologiczna, leczenie kanałowe, implanty zębowe, profilaktyka. protetyka, stomatologia zach... zobacz szczegóły wpisu »

Implantolodzy szczecin

Implantolodzy szczecin »Dodano - 21.09.2018

Pacjenci, którzy do nas przychodzą, borykają się z różnymi problemami. Częstą dolegliwością są braki zębowe. Wówczas proponujemy implanty zębów, dzięki którym takie osoby odzyskają radość i komfort życia. Czym w jest implant? Tak nazywamy tytanową śrubę, którą implantolodzy Szczecin umieszczają w kości - jest to ta nie... zobacz szczegóły wpisu »

Laser zielony

Laser zielony »Dodano - 20.02.2019

Fachura Piotr Humański zdobywał swoje wykształcenie na Akademii Medycznej w Łodzi. Parę lat później wyspecjalizował się w chirurgii ogólnej, dalsze doświadczenia uzyskująć w wielu profesjonalnych placówkach. Udało mu się otrzymać tytuł doktora, za sprawą czego został jednym z najlepszych fachowców w swojej tematyce med... zobacz szczegóły wpisu »

Medycyna Estetyczna we Wrocławiu

Medycyna Estetyczna we Wrocła »Dodano - 30.05.2020

Centrum medycyny estetycznej Medeste ma duże doświadczenie w wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasi doktorzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie. Największą popularnością cieszą się mezoterapia mikroigłowa, powiększanie i modelowanie ust, usunię... zobacz szczegóły wpisu »

Fachowy dentysta Jastrzębie Zdrój

Fachowy dentysta Jastrzębie Z »Dodano - 04.12.2020

Każda osoba musi pamiętać o tym, tak aby systematycznie odwiedzać swojego lekarza stomatologa. Piękne i zdrowe zęby można ochronić na długo, jeżeli co najmniej raz sześć miesięcy odwiedzi się gabinet. Nawet, o ile nic Was nie boli nie zaszkodzi dokonać przeglądu. Im szybciej zostaną wykryte wady, tym szybciej będzie mo... zobacz szczegóły wpisu »

Dentysta Wyszków - IdealDent

Dentysta Wyszków - IdealDent »Dodano - 28.04.2023

Jeśli szukasz dobrego dentysty w Wyszkowie, to IdealDENT jest idealnym miejscem dla Ciebie. Nasza klinika dentystyczna oferuje kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie, wykorzystując najlepsze materiały i najnowocześniejsze sprzęty. W IdealDENT troszczymy się o każdego pacjenta i zapewniamy miłą atmo... zobacz szczegóły wpisu »