BPS SOLUTIONS — Frezowanie i Toczenie CNC 3 i 5 Osi, Wykrojniki, Tłoczniki, Stemple, Matryce

BPS SOLUTIONS 
http://bpssolutions. pl/index. php/pl | http://bps. com. pl
04-994 Warszawa, ul. Poezji 19 
e-mail: info@bps.com.pl 
tel. +48 22 382 16 60
mob. +48 516 600 101, +48 515 600 303

Jesteśmy wysoko wyspecjalizowaną firmą świadczącą usługi obróbki metali:
- frezowanie 3 i 5- cio osiowe z dokładnością do 0, 01 mm w zakresie wymiarów – 1100x800x550 mm
- toczenie konwencjonalne i CNC: kształtów i otworów nietypowych z dokładnością do 0, 01 mm w zakresie wielkości - Ø=600, L=1200
- obróbkę elektroerozyjną drutową w zakresie: X=600, Y=400, Z=410
- obróbkę elektroerozyjną wgłębną w zakresie: X=600, Y=400, Z=450
- wytaczanie otworów w płytach i korpusach
- rozfrezowywanie kanałów i otworów w konstrukcjach spawanych i płytach
- wiercenia otworów na wiertarkach współrzędnościowych i gwintowania otworów na wiertarkach promieniowych do Ø=160 mm, M=130
- szlifowania płaszczyzn do wymiarów 800x500 mm
- szlifowania na okrągło powierzchni wałkówdo fi=220, L=670 mm; otworów fi=200, L=500 mm
- spawania stali konstrukcyjnych, nierdzewnych, kwasoodpornych, zabielania powierzchni
- obróbkę cieplną, hartowanie, czernienie, oksydowanie, miedziowanie i inne.
Specjalizujemy się w wykonaniu wykrojników jednobiegowych i wieloosiowych, tłoczników jedno – i wielosekcyjnych do zautomatyzowanych linii produkcyjnych, gilotyn i noży tnących, tłoczników do gięcia i zaginania, odcinaków oraz narzędzi i przyrządów na indywidualne zamówienie Klienta a także części zamienne: stemple, matryce.
Obrabiamy: stale narzędziowe, konstrukcyjne, jakościowe i specjalne do twardości 75 HRC, stopy tytanowe, specjalne i aluminium, metale kolorowe jak brąz, miedź, mosiądz, oraz tworzywa sztuczne – polimery, polietylen, polipropylen, poliacetal, polistyren i tarnamid.
bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta
www.bps.com.pl/
bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta/itemlist/category/22-frezowanie-cnc

  • Tytuł wpisu: BPS SOLUTIONS — Frezowanie i Toczenie CNC 3 i 5 Osi, Wykrojniki, Tłoczniki, Stemple, Matryce
  • Adres witryny: bpssolutions.pl/index.php/pl
  • Data dodania: 29.01.2019 roku
Oceń stronę

Ocena: 5.0/10 (9 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Windy dla osób niepełnosprawnych - Platformy-przyschodowe.pl

Windy dla osób niepełnosprawn »Dodano - 07.06.2016

Lift plus jest producentem urządzeń przeznaczonych dla niepełnosprawnych takich jak windy schodowe, platformy dla niepełnosprawnych, schodołazy. Urządzenia produkowane przez firmę Lift Plus pozwalają na dostosowanie obiektów budowlanych dla osób poruszających się na wózkach. Wszystkie dostępne urządzenia spełniają euro... zobacz szczegóły wpisu »

Hydraulik 24 Kraków

Hydraulik 24 Kraków »Dodano - 21.09.2016

Szukasz dobrego pogotowia hydraulicznego, które będzie gotowe w przypadku każdej awarii w domu o każdej porze dnia i nocy? Poznaj ofertę krakowskiej firmy Plumbing Enterprise. Działamy szybko, sprawnie i rzetelnie, dojeżdżając do naszych Klientów. W zakresie usług hydraulicznych proponowanych przez nasze pogotowie są t... zobacz szczegóły wpisu »

Wysokiej jakości grawerka laserowa

Wysokiej jakości grawerka las »Dodano - 29.09.2018

Do wszystkich zainteresowanych zakupem lub serwisem urządzeń laserowych czy też ploterów termicznych skierowana jest propozycja naszej firmy DK Lasertechnik. Nasza grawerka laserowa jest na najwyższym poziomie. W ofercie znajdują się: plotery na laser CO2, znakowarki laserowe a oprócz tego plotery termiczne. Sprzęt jes... zobacz szczegóły wpisu »

Myjka kranzle

Myjka kranzle »Dodano - 12.10.2018

Zakład pracy handlowo-usługowe MIWA prowadziswoją działalność na rynku lokalnym od wielu lat. Specjalizuje się w importowaniu a także dystrybucji wysokiej jakości urządzeń do czyszczenia, takich jak np. myjki ciśnieniowe wysokojakościowej marki Kranzle. Przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie m. in. zmywarki do posadzek i... zobacz szczegóły wpisu »

Węże metalowe

Węże metalowe »Dodano - 22.10.2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która zajmuje się produkcją wielu różnych produktów wykonanych z doskonałej jakości stali różnego gatunku. Nasza propozycja obejmuje w tym także takie produkty jak węże ze stali szlachetnej, kompensatory gumowe, węże gumowe, kompensatory gumowe a także multum innych p... zobacz szczegóły wpisu »

Wózki widłowe opony

Wózki widłowe opony »Dodano - 28.09.2018

Dostarczane przez nas części zamienne do wózków widłowych to świetna propozycja dla wszystkich tych osób, które poszukują idealnego kompromisu pośrodku wysoką jakością i również przystępną ceną. Jako jedna z niewielu firm w Polsce zapewniamy wózki widłowe i części zamienne cenionych japońskich i również chińskich marek... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalna telewizja IP

Profesjonalna telewizja IP »Dodano - 15.10.2018

Zapraszam do obejrzenia prowadzonej przez nas strony, na której znajdą Państwo m. in. kable koncentryczne, które są odporne na zakłócenia sygnału w sieci i wytrzymałe na zniszczenie. W dodatku zakup tego kabla nie przyniesie dużych kosztów. Na stronie firmowej mogą Państwo wypatrzyć także ofertę telewizji, a jest to te... zobacz szczegóły wpisu »

Obróbka cieplna

Obróbka cieplna »Dodano - 15.02.2019

Przedsiębiorstwo Convi-Serwis ma do zaoferowania swoim klientom rozległą gamę produktów, do których zakwalifikować można: maszyny przemysłowe stosowane w licznych gałęziach gospodarki (przemysł spożywczy, energetyczny, górnictwo oraz tym podobne), części do tych właśnie maszyn (bębny do przenośników, motoreduktory, zes... zobacz szczegóły wpisu »

Dystrybutory do lodów

Dystrybutory do lodów »Dodano - 12.06.2019

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kalimpex od wielu lat jest na rynku a także w swojej propozycji ma specjalistyczne maszyny chłodnicze, dzięki czemu Wasze pożywienie na strefie handlowej bez wątpienia. Posiadamy pojemne lady regałowe, meble i maszyny dla gastronomii, które lecz i wspaniale trzymają temp., ale również... zobacz szczegóły wpisu »

Magnes

Magnes »Dodano - 22.07.2019

Zmiany, jakie zachodzą w technologii ułatwiają nam szczególnie życie. Jednakże jest ich tak wiele, że nie zawsze z dosłownie wszystkiego zdajemy sobie sprawę. Nie posiadamy też za bardzo czasu żeby wgłębiać się w daną tematykę. Wielu z nas nie wie nawet jak bardzo bogate zastosowanie nabyły aktualnie magnesy. Dzięki te... zobacz szczegóły wpisu »