BPS SOLUTIONS — Frezowanie i Toczenie CNC 3 i 5 Osi, Wykrojniki, Tłoczniki, Stemple, Matryce

BPS SOLUTIONS 
http://bpssolutions. pl/index. php/pl | http://bps. com. pl
04-994 Warszawa, ul. Poezji 19 
e-mail: info@bps.com.pl 
tel. +48 22 382 16 60
mob. +48 516 600 101, +48 515 600 303

Jesteśmy wysoko wyspecjalizowaną firmą świadczącą usługi obróbki metali:
- frezowanie 3 i 5- cio osiowe z dokładnością do 0, 01 mm w zakresie wymiarów – 1100x800x550 mm
- toczenie konwencjonalne i CNC: kształtów i otworów nietypowych z dokładnością do 0, 01 mm w zakresie wielkości - Ø=600, L=1200
- obróbkę elektroerozyjną drutową w zakresie: X=600, Y=400, Z=410
- obróbkę elektroerozyjną wgłębną w zakresie: X=600, Y=400, Z=450
- wytaczanie otworów w płytach i korpusach
- rozfrezowywanie kanałów i otworów w konstrukcjach spawanych i płytach
- wiercenia otworów na wiertarkach współrzędnościowych i gwintowania otworów na wiertarkach promieniowych do Ø=160 mm, M=130
- szlifowania płaszczyzn do wymiarów 800x500 mm
- szlifowania na okrągło powierzchni wałkówdo fi=220, L=670 mm; otworów fi=200, L=500 mm
- spawania stali konstrukcyjnych, nierdzewnych, kwasoodpornych, zabielania powierzchni
- obróbkę cieplną, hartowanie, czernienie, oksydowanie, miedziowanie i inne.
Specjalizujemy się w wykonaniu wykrojników jednobiegowych i wieloosiowych, tłoczników jedno – i wielosekcyjnych do zautomatyzowanych linii produkcyjnych, gilotyn i noży tnących, tłoczników do gięcia i zaginania, odcinaków oraz narzędzi i przyrządów na indywidualne zamówienie Klienta a także części zamienne: stemple, matryce.
Obrabiamy: stale narzędziowe, konstrukcyjne, jakościowe i specjalne do twardości 75 HRC, stopy tytanowe, specjalne i aluminium, metale kolorowe jak brąz, miedź, mosiądz, oraz tworzywa sztuczne – polimery, polietylen, polipropylen, poliacetal, polistyren i tarnamid.
bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta
www.bps.com.pl/
bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta/itemlist/category/22-frezowanie-cnc

  • Tytuł wpisu: BPS SOLUTIONS — Frezowanie i Toczenie CNC 3 i 5 Osi, Wykrojniki, Tłoczniki, Stemple, Matryce
  • Adres witryny: bpssolutions.pl/index.php/pl
  • Data dodania: 29.01.2019 roku
Oceń stronę

Ocena: 5.5/10 (4 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Windy dla osób niepełnosprawnych - Platformy-przyschodowe.pl

Windy dla osób niepełnosprawn »Dodano - 07.06.2016

Lift plus jest producentem urządzeń przeznaczonych dla niepełnosprawnych takich jak windy schodowe, platformy dla niepełnosprawnych, schodołazy. Urządzenia produkowane przez firmę Lift Plus pozwalają na dostosowanie obiektów budowlanych dla osób poruszających się na wózkach. Wszystkie dostępne urządzenia spełniają euro... zobacz szczegóły wpisu »

Oki toner

Oki toner »Dodano - 20.09.2016

Aktualnie coraz więcej firm decyduje się na kupno drukarek laserowych. Maja one dużo zalet, dziękie którym, wygrywają z drukarkami atramentowymi. Można wspomnieć tu choćby szybkość pracy. Każdy, kto ma drukarkę atramentową wie doskonale, jak długo potrzeba czekać, aż wyjdzie z niej kilka kartek papieru. Natomiast w dru... zobacz szczegóły wpisu »

Mikrosłuchawka Warszawa

Mikrosłuchawka Warszawa »Dodano - 22.10.2018

W współczesnych czasach telefon jest urządzeniem, jakie zawsze mamy przy sobie. To dzięki niemu możemy z jakiegokolwiek miejsca skontaktować się z drugą osoba. Jednakże w niektórych momentach może pojawić się kłopot z tym, żeby w poszczególnej sytuacji móc tak po prostu z kimś dyskutować poprzez telefon. W takich momen... zobacz szczegóły wpisu »

Węże metalowe

Węże metalowe »Dodano - 22.10.2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która zajmuje się produkcją wielu różnych produktów wykonanych z doskonałej jakości stali różnego gatunku. Nasza propozycja obejmuje w tym także takie produkty jak węże ze stali szlachetnej, kompensatory gumowe, węże gumowe, kompensatory gumowe a także multum innych p... zobacz szczegóły wpisu »

Sterowniki plc eaton

Sterowniki plc eaton »Dodano - 30.09.2018

Ułatwianie sobie codziennego funkcjonowania powinno być wyjątkowo istotne. Niestety mnóstwo osób nie zauważa możliwości, których tak właściwie jest nadzwyczaj wiele wokół nich. Na pewno tracą na owym znacznie dużo. Z pewnością należałoby specjalną uwagę zwrócić na maszyny. Gdyż toż właśnie w nich tkwi niezwykle wielka ... zobacz szczegóły wpisu »

Pompa do oleju hydraulicznego

Pompa do oleju hydraulicznego »Dodano - 30.09.2018

Najważniejszą kwestią jest należyty dobór pompy do oleju. Na wstępie możemy zrezygnować z pompy importowanych z rynku chińskiego, co prawda są one o wiele tańsze od swoich włoskich zamienników ale równocześnie o wiele mniej wytrzymałe. Odpowiednio dobrany układ dystrybucyjny do pojemnika na olej napędowy nie jest temat... zobacz szczegóły wpisu »

Jaką maszynę do szycia kupić? - sprawdź

Jaką maszynę do szycia kupić? »Dodano - 30.09.2018

Zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, który dedykowany jest wszystkim miłośnikom szycia na maszynie. O ile uwielbiacie spędzać czas przy maszynie, gdyż za sprawą tego możecie spełniać swoje pasje i zamiłowania, to u nas znajdziecie doskonałej klasy sprzęt marki Bernina. Możecie być pewni, że w Wasze... zobacz szczegóły wpisu »

Narzędzia warsztatowe

Narzędzia warsztatowe »Dodano - 05.09.2018

Prowadzenie biznesu nie jest prostą kwestią. Ludzie poniekąd nie zdają sobie sprawy z tego jak ciężki jest owo kawałek chleba. Na pewno trzeba włożyć w owo niezwykle mnóstwo trudu. Choć branża branży nie jest równa. Oznacza to, iż zakres prac jest rozmaity. Z rzetelnością nadzwyczaj dużo wysiłku muszą włożyć mechanicy ... zobacz szczegóły wpisu »

Techma - opony do wózków widłowych

Techma - opony do wózków widł »Dodano - 15.10.2018

Namawiamy do współpracy wszystkie firmy pragnące zwiększyć skuteczność a także bezpieczeństwo prac w swoich magazynach. Nasza firma od lat zajmuje się szeroko pojętym transportem wewnątrz magazynu. Dzięki nam będziesz mógł nie tylko zagwarantować sobie sprawniejsze wykonywanie zleconych prac magazynowych, ale również s... zobacz szczegóły wpisu »

Wysokiej jakości części CAT

Wysokiej jakości części CAT »Dodano - 15.02.2019

RENOX to warta polecenia firma, która od 1992 roku oferuje swoim klientom najwyższej jakości części do maszyn budowlanych. Specjalizujemy się przede wszystkim w obsłudze spycharek, koparek a także ładowarek. Jeżeli interesują Państwa oryginalne części cat to jak najszybciej skontaktujcie się z nami. W naszej niemałej p... zobacz szczegóły wpisu »