BPS SOLUTIONS — Frezowanie i Toczenie CNC 3 i 5 Osi, Wykrojniki, Tłoczniki, Stemple, Matryce

BPS SOLUTIONS 
http://bpssolutions. pl/index. php/pl | http://bps. com. pl
04-994 Warszawa, ul. Poezji 19 
e-mail: info@bps.com.pl 
tel. +48 22 382 16 60
mob. +48 516 600 101, +48 515 600 303

Jesteśmy wysoko wyspecjalizowaną firmą świadczącą usługi obróbki metali:
- frezowanie 3 i 5- cio osiowe z dokładnością do 0, 01 mm w zakresie wymiarów – 1100x800x550 mm
- toczenie konwencjonalne i CNC: kształtów i otworów nietypowych z dokładnością do 0, 01 mm w zakresie wielkości - Ø=600, L=1200
- obróbkę elektroerozyjną drutową w zakresie: X=600, Y=400, Z=410
- obróbkę elektroerozyjną wgłębną w zakresie: X=600, Y=400, Z=450
- wytaczanie otworów w płytach i korpusach
- rozfrezowywanie kanałów i otworów w konstrukcjach spawanych i płytach
- wiercenia otworów na wiertarkach współrzędnościowych i gwintowania otworów na wiertarkach promieniowych do Ø=160 mm, M=130
- szlifowania płaszczyzn do wymiarów 800x500 mm
- szlifowania na okrągło powierzchni wałkówdo fi=220, L=670 mm; otworów fi=200, L=500 mm
- spawania stali konstrukcyjnych, nierdzewnych, kwasoodpornych, zabielania powierzchni
- obróbkę cieplną, hartowanie, czernienie, oksydowanie, miedziowanie i inne.
Specjalizujemy się w wykonaniu wykrojników jednobiegowych i wieloosiowych, tłoczników jedno – i wielosekcyjnych do zautomatyzowanych linii produkcyjnych, gilotyn i noży tnących, tłoczników do gięcia i zaginania, odcinaków oraz narzędzi i przyrządów na indywidualne zamówienie Klienta a także części zamienne: stemple, matryce.
Obrabiamy: stale narzędziowe, konstrukcyjne, jakościowe i specjalne do twardości 75 HRC, stopy tytanowe, specjalne i aluminium, metale kolorowe jak brąz, miedź, mosiądz, oraz tworzywa sztuczne – polimery, polietylen, polipropylen, poliacetal, polistyren i tarnamid.
bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta
www.bps.com.pl/
bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta/itemlist/category/22-frezowanie-cnc

  • Tytuł wpisu: BPS SOLUTIONS — Frezowanie i Toczenie CNC 3 i 5 Osi, Wykrojniki, Tłoczniki, Stemple, Matryce
  • Adres witryny: bpssolutions.pl/index.php/pl
  • Data dodania: 29.01.2019 roku
Oceń stronę

Ocena: 6.1/10 (7 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Windy dla osób niepełnosprawnych - Platformy-przyschodowe.pl

Windy dla osób niepełnosprawn »Dodano - 07.06.2016

Lift plus jest producentem urządzeń przeznaczonych dla niepełnosprawnych takich jak windy schodowe, platformy dla niepełnosprawnych, schodołazy. Urządzenia produkowane przez firmę Lift Plus pozwalają na dostosowanie obiektów budowlanych dla osób poruszających się na wózkach. Wszystkie dostępne urządzenia spełniają euro... zobacz szczegóły wpisu »

Samsung ML-1660 toner

Samsung ML-1660 toner »Dodano - 14.09.2016

Wybierając drukarkę często zwracamy uwagę, nie tylko na koszt zakupu, lecz także i na prędkość działania urządzeni. Na pewno lepsze pod tym względem są drukarki laserowe. Szczególnie są one niezwykle pomocne, gdy potrzeba wielką ilość dokumentów wydrukować w niezwykle szybkim czasie. Kolejnym ich plusem jest to, iż nie... zobacz szczegóły wpisu »

O drukowaniu i tonerach

O drukowaniu i tonerach »Dodano - 18.09.2016

Użytkownik biurowego sprzętu drukującego jest zmuszony co jakiś czas nabyć do swojego urządzenia nowy kartridż, z tuszem lub tonerem, w zależności czy posiada sprzęt laserowy czy atramentowy. Wygodnie jest kupować tonery i tusze przez internet, pozwala to zaoszczędzić wychodzenia z domu do tradycyjnego sklepu stacjonar... zobacz szczegóły wpisu »

Projektowanie produktu

Projektowanie produktu »Dodano - 21.09.2016

Jesteśmy postępowym i oryginalnym studiem projektowym, jakie ma siedzibę oraz działa zwykle na obszarze Warszawy. Nas jako zespół połączyła wysoka pasja do projektowania. Postanowiliśmy nie siedzieć bezczynnie, tylko zamienić naszą wielką miłość do projektu w czyn. Słusznie uznaliśmy, że takie talenty, jak nasze, nie m... zobacz szczegóły wpisu »

Kasy fiskalne Warszawa

Kasy fiskalne Warszawa »Dodano - 01.10.2016

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nie wpisuj haseł w wyszukiwarce "kasy fiskalne warszawa" czy "systemy fiskalne", tylko od razu zdecyduj się na profesjonalistów. Sprawdź sam na naszej stronie internetowej: www. asp-system. pl, że nasza marka to kasy, drukarki i systemy fiskalne... zobacz szczegóły wpisu »

Serwis automatyki okrętowej

Serwis automatyki okrętowej »Dodano - 12.10.2018

Serwis automatyki okrętowej firma Stemor oferująca naprawy systemów automatyki na statkach i i okrętach zaprasza o skorzystania z oferty. Sporządzamy projekty dla każdego Klienta indywidualnie, dokonujemy precyzyjnych i dokładnych pomiarów silników, konstrukcji maszyn, Itp. Każdą z oferowanych usług wykonujemy z pełny... zobacz szczegóły wpisu »

Wysokiej jakości grawerka laserowa

Wysokiej jakości grawerka las »Dodano - 29.09.2018

Do wszystkich zainteresowanych zakupem lub serwisem urządzeń laserowych czy też ploterów termicznych skierowana jest propozycja naszej firmy DK Lasertechnik. Nasza grawerka laserowa jest na najwyższym poziomie. W ofercie znajdują się: plotery na laser CO2, znakowarki laserowe a oprócz tego plotery termiczne. Sprzęt jes... zobacz szczegóły wpisu »

Obróbka CNC

Obróbka CNC »Dodano - 12.07.2018

Nasza firma to ponad 10 lat doświadczenia w obróbce cnc. Dysponujemy nowoczesnymi centrami obróbczymi pracującymi w trzech, czterech i pięciu osiach, dzięki czemu świadczymy usługi cnc na niezwykle wysokim poziomie. Naszą specjalnością jest obróbka skrawaniem, odbywająca się przez frezowanie i toczenie cnc. Zajmujemy s... zobacz szczegóły wpisu »

Narzędzia warsztatowe

Narzędzia warsztatowe »Dodano - 05.09.2018

Prowadzenie biznesu nie jest prostą kwestią. Ludzie poniekąd nie zdają sobie sprawy z tego jak ciężki jest owo kawałek chleba. Na pewno trzeba włożyć w owo niezwykle mnóstwo trudu. Choć branża branży nie jest równa. Oznacza to, iż zakres prac jest rozmaity. Z rzetelnością nadzwyczaj dużo wysiłku muszą włożyć mechanicy ... zobacz szczegóły wpisu »

Www.armatki-zapylenie.pl

Www.armatki-zapylenie.pl »Dodano - 10.04.2019

Zmiany następują przede wszystkim w celu, ażeby było lepiej niżeli ongiś. Nikt raczej świadomie nie zmienia się lub czegoś na gorsze. Każdemu człowiekowi zależy na owym, iżby wszystko było o mnóstwo bardziej udoskonalone. Jest to najbardziej widoczne w obszarze budownictwa. Tu są trwałe przemiany. Non stop się coś twor... zobacz szczegóły wpisu »